فراموش کردم
رتبه کلی: 1630


درباره من
مرگ خیلی آسان می تواند الان به سراغ من بیاید اما من تا می توانم زندگی می کنم نباید به پیشواز مرگ بروم البته اگر یک وقت ناچار با مرگ رو به رو شدم که می شوم مهم نیست مهم این است که زندگی یا مرگ من چه اثری در زندگی دیگران داشته باشد!
صمد بهرنگی

Yorulmayaq Yaraşmaz,
Dayansaq Əzib Keçərlər
Vətən Sevər
Türk
Azərbaycanli
آیتک_آزربایجان (Turanli )    
 
عنوان: آنشرلی با موهای "میانالی"
آنشرلی با موهای "میانالی"
کد برای مطالب، وب سایت و وبلاگ: بازدید کل: 878 بازدید امروز: 1

این تصویر توسط میثم عظیمی. بررسی شده است.
توضیحات:

تغییر نام سایت میانالی به بهانه ی کم رنگ کردن فعالیت اشخاص "پانترک" تجزیه طلب" "جدایی طلب"یکی از دلایلی بود که عزیزی بَی برای اجرای طرح خود مطرح کردند ! و اما با نیم نگاهی به نظرسنجی های چند ماه پیش که در رابطه با همین رویکرد بود می توان به این واقعیت پی برد که دلیل تغییر نام این سایت هیچ ارتباطی با بهانه های ذکر شده از سوی اشخاص ندارد و اما تغییر نام سایت چقدر در کم شدن تعداد افراد "تجزیه طلب" و یا "جدایی طلب" تأثیر گذار خواهد بود؟! همان طور که ایشان ذکر کردند در محوطه ی سایت تعداد افراد تجزیه طلب همچینین پان ایرانیزم کم نیست ما نیز از مسئولیت های ایشان در قبال فعالیت های آنان آگاهیم ولیکن این موضوع ارتباط تنگاتنگی با نام سایت ندارد حتی کمی هم غیر منطقی به نظر می رسد! به هر حال به قول هم زبانان سایت متعلق به ایشان است و اختیار نیز برای ایشان! ولی درصد آرای اشخاصی که از تغییر نام سایت ناراضی هستند درصدی نیست که بتوان از آن چشم پوشی کرد و ی نیز بایستی عکس العمل آنان را نیز به حساب آورند! بنده نیز مخالف تغییر نام سایت هستم زیرا محلی بودن نام این سایت دلیل بر آن نمی شود که بر حقوق افراد غیربومی تفاوتی قائل می شوند لذا هر کدام از آنها از تمامی امکاناتی که بر همه ی اعضای سایت شامل می شود بهره می برند!
بیزلرده سیزین بوردا اولان امک لرینیزی دانمیریق
آنجاق کاش آزاجیق داها دایانسایدیز ...!!
لازم به ذکر است که قسمتی از این نوشته ها نیز به صورت کامنت به "متن تغییر نام سایت"جناب عزیزی نوشته شده ولیکن بی پاسخ مانده!حال تعدادی واژه برای تغییر نام سایت به نظرسنجی گذاشته شده که یکی از آنها برای بنده بسیار جالب بود(Haydi)یکی از شخصیت های کارتونی است من هم پیشنهاد ناجزانه ای دارم چه طور است نام سایت را آنشرلی با موهای قرمز بگذاریم ?! ضمنا نگران رنگ موهایش هم نباشید هر چند یک بار باد از هر جهت ورزید باز رنگش را تغییر خواهیم داد ...  
 
 
 
درج شده در تاریخ ۹۴/۰۵/۱۵ ساعت 00:56
برچسب ها:
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
تبلیغات

1
2
3
1 2 3


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم