فراموش کردم
رتبه کلی: 283


درباره من

حمایت مالی ستاد مبارزه با مواد مخدر ریاست جمهوری از پایان نامه های دانشجویی در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری

درج شده در تاریخ ۹۶/۰۹/۲۳ ساعت 12:51 بازدید کل: 315 بازدید امروز: 315
 

حمایت مالی ستاد مبارزه با مواد مخدر ریاست جمهوری از پایان نامه های دانشجویی در  مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری  :

حسین مرسلی
حسین مرسلی مسئول پژوهش دبیرخانه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر در گفتگو با مخدر نیوز اعلام کرد:
جهت  تشویق دانشجویان دوره کارشناسی ارشد و دکتری که  اقدامات پژوهشی و انجام  پایان نامه های خود را در زمینه های مختلف مبارزه ، پیشگیری، درمان و کاهش آسیب ، مواد مخدر و از  اولویت های ستاد مبارزه با مواد مخدر  انجام نمایند ، برابر شیونامه حمایت و بعد از تایید پروپوزال  پایان نامه آنها در دانشگاههای خود در مقطع دکتری تا سقف  چهل میلیون ریال و مقطع کارشناسی ارشد نیز تا سقف  20 میلیون ریال حمایت  مالی می‌شوند
کارشناس پژوهش و برنامه ریزی دبیرخانه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر  مبارزه استان آذربایجان شرقی  افزود: این اقدام در راستای مشارکت دانشجویان،نخبگان و اساتید و  مراکز علمی  در علمی و تخصصی کردن  امر مبارزه با مواد مخدر و روانگردانها بوده و بعد از اتمام اینگونه پایان نامه ها از نتایج تحقیقات بعمل آمده در ادارات مرتبط و دانشگاهها و سایر دانشجویان جهت بهربرداری و برنامه ریزی های آتی  استفاده خواهد شد.
 وی  ذر ادامه  با بیان اینکه در تمام بندهای سیاست‌های کلی ابلاغی مقام معظم رهبری در مبارزه با مواد مخدر به ویژه بندهای نهم و دهم آن، بر مشارکت مردم، خانواده‌ها و حضور دستگاه‌ها و مراکز علمی و مطالعاتی در این مبارزه تاکید شده است . نقش دانشجویان و اساتید و دانشگاههای  مختلف کشور را در علمی کردن امر مبارزه ضروری دانست .

تاریخ آخرین ویرایش مطلب: تاریخ آخرین ویرایش: ۹۶/۰۹/۲۳ - ۱۲:۵۱
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر

1
1


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات
کاربران آنلاین (2)