فراموش کردم
اعضای انجمن(325) مدیریت انجمن
جستجوی انجمن

امام جمعه تبریز در خصوص حضور بانوان در ورزشگاه تاکید کرد: حضور بانوان در ورزشگاه یک فاجعه است.

درج شده در تاریخ ۹۴/۰۳/۲۷ ساعت 01:09 بازدید کل: 261 بازدید امروز: 261
 

به گزارش آناج، آیت الله مجتهد شبستری در همایش روحانیون آذربایجان شرقی در خصوص اهمیت فعالیت مبلغان دینی در ماه رمضان اظهار کرد: جایگاه عالمان دینی در مقابل عابدان همانند پیامبر به افراد عادی است.

وی با بیان اینکه در ماه رمضان برای مبلغان دینی هم سلاح علم لازم است و هم سلاح تقوا، اعلام کرد: قبل از انقلاب عملکرد روحانیون را مردم رصد می کردند و اکنون رصد مردم بیشتر شده است و مبلغان و روحانیون دینی باید مواظب اعمال و رفتار خود باشند چرا که مردم انتظارشان از ما بیشتر است.

وی در سفارش به روحانیون در خصوص ماه رمضان گفت: ماه رمضان فرصت مناسبی برای تبلیغ دین است و مبلغان دینی این فرصت را برای هدایت جوانان و صیانت و آگاه سازی قشر جوان در خصوص جنگ نرم، غنیمت بشمارند و کلاس های تخصصی برای تبلیغ دین برای جوانان تشکیل دهند.

امام جمعه تبریز با بیان اینکه فاصله گرفتن از حریم قرآن و اهل بیت منجر به افزایش جرم و جنایات شده است، خاطرنشان کرد: دشمن با جنگ نرم ارزش های اسلامی را مورد هدف قرار داده است.

وی با اشاره شعار سال، افزود: شعار همدلی و همزبانی ف دولت و ملت نباید در حد شعار بماند، باید عملیاتی شود و بین مردم و دولت همدلی و همزبانی باشدف چرا که اگر دشمن احساس کند ذره ای شکاف است، جری می شود.

وی تاکید کرد: اگر از مسوولی یا دولت انتقاد می شود، این انتقاد باید در چارچوب منطقی و سازنده باشد و انتقاد سازنده منتقد کننده را نباید تخریب کنند.

آیت الله شبستری همچنین با اشاره به اهمیت اقتصادی مقاومتی گفت: نباید تمام مشکلات اقتصادی را به مذاکرات گره بزنیم، می بینید که در مذاکرات کشورهای غربی دبه در می آورند و شرایط ایران را قبول نمی کنند، قطعا ایران نیز از منافع ملی خود نخواهد گذشت.

وی همچنین به ضرورت خرافه زدایی در خصوص دین و عزاداری در بین مردم تاکید کرد و گفت: دشمنان در صدد تفرقه افکنی بین شیعه و سنی هستند.

وی در خصوص انتخابات مجلس و خبرگان اظهار کرد: در ماه رمضان، مبلغان دینی مردم برای حضوری گسترده و آگاهانه در انتخابات مجلس و خبرگان دعوت کنند، مردم باید افرادی ولایتمدار و کاردان را انتخاب کنند.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی به اهمیت جمع آوری زکات اشاره و خاطرنشان کرد: در ماه رمضان سال جاری، 60 درصد زکات به محرومین و 40 درصد آن به امور عمرانی استان تعلق خواهد گرفت.

وی در خصوص حضور بانوان در ورزشگاه تاکید کرد: حضور بانوان در ورزشگاه یک فاجعه است.

وی در خاتمه در خصوص حمایت از جبهه مقاومت گفت: به دو دلیل فضیلت دینی، حفظ امنیت و ثبات کشور حمایت از جبهه مقاومت اهمیت دارد و شماره حساب جبهه مقاومت 155555555-1 نزد بانک مهر بنام ستاد پشتیبانی از جبهه مقاومت اسلامی است.

این مطلب توسط اسماعیل مختاری بررسی شده است. تاریخ تایید: ۹۴/۰۳/۲۷ - ۰۲:۱۳
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:

1
1


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات
کاربران آنلاین (1)