فراموش کردم
اعضای انجمن(325) مدیریت انجمن
جستجوی انجمن

تشریح برنامه های سالروز جهانی مبارزه با مواد مخدر (5 تیر ماه )

درج شده در تاریخ ۹۴/۰۳/۲۷ ساعت 00:52 بازدید کل: 279 بازدید امروز: 276
 

رییس کمیته برگزاری مراسم سالروز جهانی مبارزه با مواد مخدر استان آذربایجان شرقی در تشریح برنامه های سالروز جهانی مبارزه با مواد مخدر (5 تیر ماه ) خواستار همکاری کلیه دستگاهها و سمن های مردم نهاد در برگزاری هرچه باشکوهتر برنامه های  سالروز جهانی و هفته مبارزه با مواد مخدر شد

به گزارش روابط عمومی شورای  هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان ، حسین مرسلی  در جلسه کمیته فرهنگی و پیشگیری و تشکل های مردم نهاد  به تشریح برنامه‌های این شورا به مناسبت سالروز جهانی مبارزه با مواد مخدر پرداخت و گفت: تلاش  خواهیم کرد تا  در سالروز جهانی مبارزه با مواد مخدر، برنامه‌های  را متنوعی  در بحث مبارزه با مواد مخدر و اجتماعی کردن مبارزه  و با شعار جامعه سالم عاری از اعتیاد  به مرحله اجرا بگذاریم.

مرسلی با اشاره به اینکه  در شوراهای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان‌ها برای برگزاری این مراسم  جهار کمیته تشکیل شده است ،  کمیته مشارکت‌های مردمی و صیانت اجتماعی از بهبودیافتگان و خانواده‌های آنان یکی از این کمیته‌ها دانست .  و گفت شیوه‌نامه‌ای را  از سوی ستاد به همه استان‌ها برای برگزاری هرچه بهتر این مراسم ابلاغ کرده اند وضمن درخواست برنامه های دستگاهها و شهرستانها ،  در پایان برگزاری برنامه‌ها حتما ارزیابی جدی از عملکرد دستگاهها و شهرستانها خواهیم داشت.

وی اظهار داشت: در بحث اجتماعی کردن مبارزه با موادمخدر یکی از سیاست‌های مهم این بود که ائمه جمعه در دو هفته انتهایی به سالروز جهانی در نماز جمعه به ابعاد مبارزه با موادمخدر و روانگردان‌ها اعم از مقابله، مشارکت‌های مردمی، پیشگیری، درمان، بازتوانی و صیانت اجتماعی بپردازند.
دبیر برگزاری مراسم سالروز جهانی مبارزه با مواد مخدر استان از برگزاری همایش المپیاد ورزشی و همایش بهبودیافتگان وبرگزاری مسابقات ورزشی با حضور بهبودیافتگان در بخش‌های مختلف ورزشی  را از دیگر برنامه‌های سالروز جهانی خواند و بیان کرد: نمایشگاه‌هایی دائمی و و نیز سیار   از تولید بهبودیافتگان و خانواده‌های آنان در مرکز استان و نیز در شهرستانها و نمایشگاه‌های عکس تخصصی با موضوع اعتیاد و عوارض و آسیب‌های اجتماعی برپا می‌شود. همچنینجلسات هم اندیشی هم با حضور سمن‌ها و سازمان‌های مردم نهاد در بخش‌های مختلف مبارزه با موادمخدر در استان برگزار می‌شود. 

در پایان حسین مرسلی نقش صدا و سیما در پخش زیر نویس شعار ها و انیمیشن و میزگردهای  انجام شده تخصصی با روسای کمیته ها و دبیر شورا را  پر اهمیت خواندند. 

تشریح و جزئیات برنامه ها بزودی از طریق رسانه ها اعلام خواهد گردید

این مطلب توسط اسماعیل مختاری بررسی شده است. تاریخ تایید: ۹۴/۰۳/۲۷ - ۰۲:۱۱
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:

1
1


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات
کاربران آنلاین (1)