فراموش کردم
اعضای انجمن(432) نقشه کلی منطقه ترکمنچای قوانین انجمن ها شورا انجمن ترکمنچای هیئت کوهنوردی ترکمانچای صندوق عمران ترکمانچای ستاد اقامه نماز جمعه ترکمانچای
جستجوی انجمن
مدیر انجمن: مهرداد نجفلوی ترکمانی

مهرداد نجفلوئي تركماني از فعالان عرصه ورزش تركمانچاي

درج شده در تاریخ ۹۱/۱۱/۰۶ ساعت 10:47 بازدید کل: 447 بازدید امروز: 229
 

مهرداد نجفلوی ترکمانی :‌   متولد  1356/9 در ترکمانچای ( نگين سرسبزي در آذربايجان ) زندگی میکند .مردمش را دوست دارد وبه آنها افتخار میکند .رشته تحصیلیش علوم اجتماعی تعاون ورفاه اجتماعی بوده وهم اکنون در مجتمع فرهنگی ورزشی شهید قوجالو با برادرش علی مشغول به کارست .در این مجتمع  اكثر رشته های ورزشي  مانند بدنسازی ،تکواندو خواهران وبرادران ،کونگ فو (قبلا بوده )،تنیس روی میز و آمادگی جسمانی خواهران وبرادران ،بیلیار وایروبیک و... فعالیت دارند .وافتخارش این است که خدمتگذار این مردم باشد و برای شهرش ترکمانچای آرزوی بهترینها را دارد .

 

و به همين  خاطر  او همواره كوشيده با  برگزاري انواع مسابقات ورزشي  در رده هاي سني مختلف و رشته هاي ورزشي مختلف  و جذب جوانان به رشته هاي مختلف ورزشي باعث رونق ورزش تركمانچاي گردد.

او به همراه ساير جوانان فعال در محيط سايبري كوشش مي كند ضمن  حفظ ارزشها و شعائر اسلامي  كشورش  جوانان عزيز را به  ورزش و اتحاد و همدلي دعوت نموده و با مطرح نمودن مسائل و مشكلات شهر و بخش  جوانان  عزيز را  به فكر وادارد و مسئولين شهر را  به عمل

تركمانچاي نگين سرسبزي در آذربايجان براي ايشان و ساير عزيزاني كه به نوعي به رونق و آباداني اين بخش فكر مي كنند  تقدير و تشكر مي نمايد .

این مطلب توسط مهرداد نجفلوی ترکمانی بررسی شده است. تاریخ تایید: ۹۱/۱۱/۰۶ - ۱۰:۵۳
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:

1
2
1 2


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات
کاربران آنلاین (2)