فراموش کردم
رتبه کلی: 153


درباره من
سایت من
www.BTBT.IR

مدیر انجمن بیمه پاسارگاد بیمه برتر

اینجانب تقی زاده نماینده و مشاور فروش بیمه بازنشستگی .زندگی عمر و آتیه پاسارگاد
آدرس:آزادگان جنوبی جنب نان سنگکی.
...........................................
مربی شنا تیم میانه و دبیر هیت شنا و داور و ناجی
و قهرمان سابق شنا

===================
ـــبٍسمٍ اللهٍ الرحمنٍ الرحیم

وَإِن یَکَادُ الَّذِینَ کَفَرُوا

لَیُزلِقُونَکَ بِأَبصَارِهِم

لَمَّا سَمِعُوا الذِّکرَ

وَیَقُولُونَ إِنَّهُ لَمَجنُونٌ

وَمَا هُوَ إِلَّا ذِکرٌ لِّلعَالَمِینَ
====================

میانه به بیمه پاسارگاد خوش آمد گفت

درج شده در تاریخ ۹۲/۰۵/۱۳ ساعت 14:22 بازدید کل: 431 بازدید امروز: 172
 

 

میانه به بیمه پاسارگاد خوش آمد گفت

شرکت بیمه پاسارگاد به مناسبت ولادت باسعادت امام حسین (ع) و اعیاد پر برکت شعبانیه فعالیت خود را به طور رسمی در شهرستان میانه آغاز کرد. هموطنان گرامی در استان آذربایجان شرقی می توانند جهت آشنایی با خدمات متنوع بیمه پاسارگاد در شهرستان میانه به نشانی خیابان امام، جنب سینما عصر جدید تلفن: ۲۲۴۸۶۳۴-۰۴۲۳ مراجعه نمایند.

بیمه پاسارگاد در شعبه میانه جهت ارائه مشاوره و عرضه انواع خدمات بیمه ای و همچنین اعطای نمایندگی فروش پذیرای هموطنان عزیز می باشد. شرکت بیمه پاسارگاد به منظور گسترش خدمات بیمه ای به عموم مردم جامعه، امکانات ویژه ای را توسط شبکه فروش خود در سراسر کشور فراهم نموده است تا هموطنان گرامی بتوانند از خدمات بیمه پاسارگاد بهره مند شوند.

تسهیلات جدید برای دارندگان بیمه عمر و تامین آتیه بیمه پاسارگاد

شرکت بیمه پاسارگاد در راستای تسهیل ارایه خدمات به عموم هموطنان گرامی ، امکان پرداخت حق بیمه های بیمه عمر و تامین آتیه را از طریق درگاه الکترونیکی و خودپردازهای بانک پاسارگاد میسر نمود.

طبق گزارش های دریافتی، از طریق راه اندازی نسخه جدید نرم افزار صدور بیمه نامه عمر و تامین آتیه امکانی فراهم شده تا کلیه دارندگان بیمه نامه عمر و تامین آتیه از طریق پایگاه اطلاع رسانی بیمه پاسارگاد و انتخاب گزینه «پرداخت الکترونیک حق بیمه عمر و تامین آتیه» و سپس انتخاب گزینه «پرداخت حق بیمه از طریق اینترنت بانک پاسارگاد» با استفاده از  "شناسه قبض" و "شناسه پرداخت" مبلغ اقساط بیمه نامه خود را پرداخت نمایند.

همچنین بیمه گذاران این بیمه نامه می توانند با مراجعه به دستگاه های خودپرداز بانک پاسارگاد در سراسر کشور و انتخاب منوی «پرداخت قبوض » با وارد کردن "شناسه قبض" و "شناسه پرداخت" مندرج در برگه های دفترچه، حق بیمه مربوطه را پرداخت نمایند .

شایان توجه است در نرم افزار جدید  مشاغل خلبانی، آتش نشانی، مهمانداری، غواصی و تکنسین(حفار، معدن، برق فشار قوی و ساخت تونل) به عنوان مشاغل خطرناک در نظر گرفته شده ، بنابراین ضروری است چنانچه شغل بیمه شدگان بیمه عمر و تامین آتیه بیمه پاسارگاد یکی از این مشاغل باشد و تمایل به اضافه نمودن پوشش های حادثه را نیز داشته باشند ، می توانند با مراجعه به مراکز صدور از این امکان بهره مند شوند.

گفتنی است، دارندگان بیمه نامه عمر و تأمین آتیه بیمه پاسارگاد که دفترچه های آنان فاقد شناسه های پرداختی است با مراجعه به مراکز صدور و دریافت دفترچه های جدید که دارای "شناسه قبض" و "شناسه پرداخت" باشد، می توانند علاوه بر پرداخت اقساط خود در شعب بانک های پاسارگاد ، تجارت و کشاورزی به صورت حضوری ؛ از طریق اینترنت بانک و یا عابر بانک های پاسارگاد نیز اقدام به پرداخت حق بیمه خود نمایند.

این مطلب توسط محمد.حسینی بررسی شده است. تاریخ تایید: ۹۲/۰۵/۱۳ - ۱۹:۱۰
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:

1
1


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات
کاربران آنلاین (1)