فراموش کردم
لطفا تایپ کنید...
رتبه کلی: 7521


درباره من
Elham.R2014 (Ph-ciber )    

شهروندان هشیار باشند ، کلاهبرداری با ترفند تخفیف ویژه بیمه

منبع : پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا
درج شده در تاریخ ۹۴/۰۱/۲۱ ساعت 19:12 بازدید کل: 70 بازدید امروز: 69
 
عامل کلاهبرداری از شهروندان با ترفند تخفیف ویژه بیمه خودرو توسط پلیس فتا خراسان رضوی شناسایی و دستگیر شد.

پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا : رئیس پلیس فتا استان خراسان رضوی در تشریح این خبر گفت: مردی خود را بازنشسته یکی از ادارات دولتی معرفی می کند ومرجوعه قضایی مبنی بر کلاهبرداری ارائه می کند.
مالباخته در تحقیقات به عمل آمده اظهار داشت مدتی قبل تلفن همراهم زنگ خورد و فردی با معرفی خود به عنوان کارشناس بیمه و تبلیغات در خصوص تخفیف 40 درصدی بیمه خودرو از من خواست تا با ارائه مشخصات عابر بانکم و واریز مبلغ بیمه به صورت اینترنتی از طریق رمز دوم از 40 درصد تخفیف برخوردار شوم.
با توجه به اتمام بیمه خودروام و تخفیف ویژه برای بیمه شدن ترغیب شدم خودروام را بیمه کنم و با ایجاد رمز دوم و ارسال آن به همراه سایر اطلاعات حساب بانکی به صورت پیامکی به شماره ارائه شده مبلغ 5 میلیون ریال از حسابم به صورت غیر مجاز کسر شد و از بیمه خبری نشد.
سرهنگ سیدمحسن عرفانی افزود: کارشناسان پلیس فتا بعد از شنیدن اظهارات شاکی بلافاصله اقدامات فنی تخصصی خود را آغاز و پس از یک سری تحقیقات فنی با استفاده از سرنخ های دیجیتالی بجامانده متهم را شناسایی و در محل مخفیگاهش دستگیر کردند.
وی خاطر نشان کرد: متهم 34 ساله بود پس از بازجویی هایی به عمل آمده و اعتراف به جرم برای سیر مراحل قانونی راهی دادسرا شد.
وی با اشاره به ادامه تحقیقات در خصوص این پرونده کلاهبرداری به شهروندان توصیه کرد فریب تبلیغات غیر معمول افراد ناشناس نخوردند و هرگز رمز حساب عابر بانک خود را در اختیار دیگران قرار ندهند

تاریخ آخرین ویرایش مطلب: تاریخ آخرین ویرایش: ۹۴/۰۱/۲۱ - ۱۹:۱۲
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات
کاربران آنلاین (0)