فراموش کردم
لطفا تایپ کنید...
رتبه کلی: 7521


درباره من
Elham.R2014 (Ph-ciber )    

دستگیری عامل هتک حیثیت در شبکه اجتماعی موبایلی

منبع : پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا
درج شده در تاریخ ۹۴/۰۱/۲۱ ساعت 19:09 بازدید کل: 66 بازدید امروز: 66
 
رئیس پلیس فتا استان کهگیلویه و بویراحمد، گفت: عامل هتک حیثیت یک هم استانی در شبکه اجتماعی بی تالک، شناسایی و دستگیر شد.

پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا : سرهنگ "عبدالمطلب مرتضویان" با اعلام این خبر اظهار داشت: در پی ارجاع یک فقره پرونده از مراجع قضایی به دادخواهی فردی، مبنی بر اینکه شخصی ناشناس عکس وی را در لوگوی صفحه پروفایلی با نام و آی دی مشخص قرار داده، موضوع در دستور کار مأموران پلیس فتا قرار گرفت.
رئیس پلیس فتای استان افزود: با پی جویی های فنی و پلیسی کارآگاهان پلیس فتا عامل هتک حیثیت را در شبکه اجتماعی موبایلی شناسایی و او را با هماهنگی مقام قضایی به پلیس فتا احضار کردند.
مرتضویان اظهار داشت: با توجه به ادله دیجیتال کشف شده از متهم، وی به صراحت به بزه انتسابی خود اعتراف کرد و اظهار داشت "از روی نادانی و سرگرمی عکس های شاکیه را برای پروفایل خودم انتخاب کردم و فعالیت داشتم".
رئیس پلیس فتا استان کهگیلویه و بویراحمد، عنوان کرد: با تکمیل پرونده متهم به دادسرا تحویل داده شد که مرجع قضایی برای او قرار تأمینی لازم صادر کرد.
مرتضویان در پایان با بیان اینکه حریم خصوصی و آبروی افراد خط قرمز پلیس فتاست و کسی که حریم خصوصی و حیثیت افراد را از طریق پیام رسان های موبایلی یا فضای مجازی نقض کند با برخورد جدی، قاطع و قانونی پلیس فتا مواجه خواهد شد به شهروندان توصیه کرد: در صورت اطلاع از هرگونه فعالیت مجرمانه در فضای مجازی یا پیام رسان های موبایلی مراتب را از طریق نشانی پلیس فتا به آدرس www.Cyberpolice.ir یا ایمیل این پلیس به آدرس Gfata@police.ir گزارش کنند.

تاریخ آخرین ویرایش مطلب: تاریخ آخرین ویرایش: ۹۴/۰۱/۲۱ - ۱۹:۱۰
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات
کاربران آنلاین (1)