فراموش کردم
اعضای انجمن(325) مدیریت انجمن
جستجوی انجمن
بهروز صادقی (PAPAR )    

کشتار بیرحمانه خرس قهوه ای در فیروزکوه

منبع : http://www.farhangnews.ir/content/131473
درج شده در تاریخ ۹۴/۰۴/۱۷ ساعت 13:31 بازدید کل: 97 بازدید امروز: 95
 
پس از مرگ چهار خرس قهوه ای در اطراف کرمانشاه، مهدیشهر سمنان، ارتفاعات دالاهو و اشترانکوه لرستان، پنجمین کشتار خرس های قهوه ای توسط عوامل انسانی اتفاق افتاد.

دیده بان محیط زیست و حیات وحش ایران، دو روز قبل (یکشنبه ۹۴/۴/۱۴) لاشه یک خرس قهوه ای در منطقه گدوک در شهرستان فیروزکوه استان تهران مشاهده شده است. 

لاشه این خرس قهوه ای که به لحاظ جنسیت نر بوده است جهت بررسی به کلینیک حیات وحش سازمان محیط زیست در پارک پردیسان منتقل می شود. 
 
بررسی های صورت گرفته نشان می دهد این خرس جوان بر اثر شلیک گلوله چهارپاره و برخورد با اندام حیاتی بدن از جمله قلب کشته شده است. 
 
با گذشت دو روز از کشف لاشه خرس، اداره کل حفاظت محیط زیست استان تهران تاکنون واکنشی به این موضوع نشان نداده و اظهار نظری در خصوص جزئیات حادثه و شناسایی عوامل کشتار این خرس قهوه ای از سوی مسئولان این اداره کل انجام نشده است. 
 
تصاویری که مشاهده کردید، از علیرضا شهرداری مربوط به لاشه خرس کشته شده در شهرستان فیروزکوه است که محل برخورد گلوله بر روی بدن خرس در تصاویر مشخص است. 
عکس/ کشتار بیرحمانه خرس قهوه ای در فیروزکوه عکس/ کشتار بیرحمانه خرس قهوه ای در فیروزکوه عکس/ کشتار بیرحمانه خرس قهوه ای در فیروزکوه عکس/ کشتار بیرحمانه خرس قهوه ای در فیروزکوه
این مطلب توسط جعفر امینی بررسی شده است. تاریخ تایید: ۹۴/۰۴/۱۷ - ۱۳:۴۸
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:

1
1


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات
کاربران آنلاین (2)