فراموش کردم
رتبه کلی: 81


درباره من
مهرینا اسم شخص خاصی نیست

http://mehrina.mihanblog.com


Mehrina (Mehrina )    

مزیت های اندروید L چیست؟

منبع : http://banki.ir/fanavari/21912-%D9%85%D8%B2%DB%8C%
درج شده در تاریخ ۹۳/۰۵/۲۱ ساعت 11:45 بازدید کل: 100 بازدید امروز: 98
 

اندروید جدید L توانسته ویژگی های جدید و امکانات جدید را برای گوشی های هوشمند ایجاد کند. این سیستم عامل هم مورد استفاده ی گوشی های هوشمند و هم مورد استفاده ی تبلت است.

 


 اندورید L توانسته طراحی جدیدی را برای گوشی های هوشمند ایجاد کند. مثلا طراحی جدید برنامه ها و اپها در سیستم عامل جدید اندروید L از مزیت های اندورید جدید است.


1-این سیستم عامل میتواند مورد استفاده ی کاربرانی باشد که گوشی هوشمند خود را در اختیار کودکانشان قرار میدهند تا از بازی های گوشی هوشمند استفاده کنند چون با استفاده از اندروید L میتوان کاربری شخصی را جدا نمود بنابراین میتوان برای کار و امور شخصی اکانت جداگانه داشت.

 


2-همچنین با استفاده از اندروید L کاربران میتوانند بدون باز کردن قفل صفحه نمایش به نوتیفیکیشن های خود پاسخ دهند و آنها را مشاهده کنند.


3- با استفاده از اندروید L میتوانید چند کار مختلف را همزمان در گوشی هوشمند خود انجام دهید. مثلا استفاده از مرورگر وب و اپها که با سرعت عمل بالاتری کار میکنند از دیگر ویژگی های اندروید جدید است.


4-عملکرد بالا و سرعت بخشیدن به برنامه ها هم در سیستم عامل اندروید L وجود دارد. همچنین شما میتوانید بازی ها را از پروفایل کاری خود در گوشی هوشمند با استفاده از اندروید L جدا کنید.

این مطلب توسط امین داودی بررسی شده است.
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:

1
1


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات
کاربران آنلاین (1)