فراموش کردم
اعضای انجمن(325) مدیریت انجمن
جستجوی انجمن
محمد نوری (MONTAZER19 )    

مجله صنایع زیستی و مکانیزاسیون- شماره دوم

درج شده در تاریخ ۹۳/۱۲/۰۳ ساعت 12:11 بازدید کل: 118 بازدید امروز: 110
 

 

 

در دنیای امروز که دانش و تکنولوژی و اطلاعات هر لحظه رو به پیشرفت است، لحضه ای عقب افتادن از این کاروان عواقبی سنگین در پی خواهد داشت. در دنیایی که ماشین های کشاورزی بوسیله ماهواره و هوش مصنوعی کنترل می شوند و کشاورزی دقیق حرف اول را می زند، لحظه ای درنگ از این تکنولوژی تبعاتی جبران ناپذیر به بار خواهد آورد.

با این اوصاف و امکانات موجود و در دسترس، نشریات و مجله های علمی-تخصصی را می توان بخشی از عوامل این پیشرفت و تکنولوژی دانست که مسئولیتی سنگین بر دوش دارد و جای بسی افتخار است که مبدا این پیشرفت دانشگاهها باشد. با توجه به اینکه کشاورزی امروز تفاوتی عظیم با گذشته دارد، به این عرصه از علم نباید بی توجه بود؛ چه بسا که متاسفانه به این شاخه از علم کمتر بها داده می شود، در حالیکه تامین غذا و الیاف نیازمند کشاورزی و امنیت غذایی وابسته به کشاورزی است و هر ملتی که امنیت غذایی نداشته باشد آسیب پذیر است، و ملتی پیروز است که در تامین غذایش به خودکفایی برسد...

با این پیشگفتار شماره دوم مجله "صنایع زیستی و مکانیزاسیون" با موضوعات زیر را در دسترس علاقه مندان به کشاورزی و مکانیزاسیون کشاورزی قرار میدهم.

***دانلود مجله صنایع زیستی و مکانیزاسیون***

فهرست

جلد

این مطلب توسط جعفر امینی بررسی شده است. تاریخ تایید: ۹۳/۱۲/۰۳ - ۱۸:۱۰
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:

1
1


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات
کاربران آنلاین (3)