فراموش کردم
اعضای انجمن(398) قوانین سایت مقررات انجمنها
جستجوی انجمن
مجتبی اطهری (MOJTABA123 )    

آخرین نتایج شمارش آراء دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی به تفکیک استانها +جدول

منبع : http://khabarfarsi.com/ext/15908316
درج شده در تاریخ ۹۴/۱۲/۰۸ ساعت 13:44 بازدید کل: 68 بازدید امروز: 63
 

آخرین نتایج شمارش آراء دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی به تفکیک استان‌ها +جدول

رای‌گیری برای انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی از ساعت 8 صبح دیروز(7 اسفند) به صورت همزمان در سراسر کشور آغاز شد و تا ساعت 23 ادامه داشت.

رای‌گیری برای انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی از ساعت 8 صبح جمعه 7 اسفند به صورت همزمان در سراسر کشور آغاز شد و تا ساعت 23:45 ادامه داشت.

 

جمعیت واجد شرایط در کشور برای رای دادن در این دوره انتخابات 54 میلیون و 915 هزار و 24 نفر اعلام شده است که شرکت کنندگان در انتخابات 290 نماینده خود را از 207 حوزه انتخابی برای حضور در ساختمان سبز بهارستان از میان 4 هزار و 844 کاندیدا انتخاب کردند. برای انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی حدود 207 حوزه اصلی و 855 حوزه فرعی در فرماندارها و بخشداری‌ها در نظر گرفته شده بود.

 

آخرین نتایج شمارش آرای انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی به تفکیک استانها تا این لحظه به شرح زیر است: (لازم به ذکر است که این نتایج غیررسمی و هنوز به تأیید شورای نگهبان نرسیده است(

*********************

آخرین نتایج تا ساعت 12:00 شنبه 8 اسفند

** تعداد رای دهندگان در هر جدول تا زمان آخرین شمارش است و آراء رسمی متعاقبا اعلام خواهد شد.

استان آذربایجان شرقی

تعداد واجدین رأی دادن:

2/900/000 نفر

تعداد رأی دهندگان:

ردیف

حوزه انتخابیه

نماینده منتخب

تعداد آراء

گرایش

راه یافتگان به دور دوم

1

اهر و هریس

-

-

-

بیت‌الله عبداللهی
(اصلاح طلب)

مهدی حسینیان

(اصولگرا)

2

بستان آباد

محمد وحدتی‌هلان

 

مستقل

-

3

بناب

ضیاء‌الله اعزازی

 

اصولگرا

-

4

تبریز، آذرشهر و اسکو

       
       
       
       
       
       

5

سراب و مهربان

-

-

-

یوسف داوودی (مستقل)

مجید نصیرپور(اصلاح طلب)

6

شبستر

     

معصومه آقاپور(مستقل)

________

(اصولگرا)علی علیلو

7

کلیبر، خداآفرین و هوراند

قلی الله‌قلی زاده

36936

اصولگرا

-

8

مراغه و عجبشیر

       

9

مرند و جلفا

     

کریم شافعی

_________

محمد حسن نژاد



10

ملکان

سلمان خدادادی

     

11

میانه

یعقوب شیویاری

 

اصولگرا

-

فردین فرمند

 

مستقل

-

12

ورزقان

رضا علیزاده

 

اصولگرا

-

13

هشترود و چاراویماق

سیدحمزه امینی

15034

مستقل

 

 

استان آذربایجان غربی

تعداد واجدین رأی دادن:
2/296/591 نفر

تعداد رأی دهندگان:

ردیف

حوزه انتخابیه

نماینده منتخب

تعداد آراء

گرایش

راه یافتگان به دور دوم

1

ارومیه

       
       
       

2

بوکان

       

3

پیرانشهر و سردشت

       

4

خوی و چایپاره

       

5

سلماس

       

6

ماکو – چالدران – پلدشت و شوط

       

7

مهاباد

       

8

میاندوآب شاهین‌دژ و تکاب

       
       

9

نقده و اشنویه

       

 

استان اردبیل

تعداد واجدین رأی دادن:
998/499 نفر

تعداد رأی دهندگان:

ردیف

حوزه انتخابیه

نماینده منتخب

تعداد آراء

گرایش

راه یافتگان به دور دوم

1

اردبیل، نمین، نیر و سرعین

رضا کریمی

 

اصلاح‌طلب

 

صدیف بدری

 

اصولگرا

 
           
 

اردبیل، نمین، نیر و سرعین

     

اکبر نیکزاد(اصولگرا)
____________
محمد فیضی(اصلاح‌طلب

2

پارس آباد و بیله سوار

     

شکور پورحسین

-------

ایرج بیگدلو

3

خلخال و کوثر

بشیر خالقی

 

اصولگرا

-

4

گرمی

میرحمایت میرزاده

 

اصلاح‌طلب

-

5

مشگین شهر

ولی ملکی

 

اصلاح‌طلب

-

 

استان اصفهان

تعداد واجدین رأی دادن:
3/500/000 نفر

تعداد رأی دهندگان:

ردیف

حوزه انتخابیه

نماینده منتخب

تعداد آراء

گرایش

راه یافتگان به دور دوم

1

اردستان

سیدصادق طباطبائی نژاد

16033

اصولگرا

-

2

اصفهان

       
       
       
       
       

3

خمینی شهر

       

4

سمیرم

       

5

شاهین شهر،میمه و برخوار

حسینعلی حاجی دلیگانی

 

اصولگرا

-

6

شهرضا و سمیرم سفلی

       

7

فریدن، چادگان، فریدونشهر، بوئین و میاندشت

اکبر ترکی

 

اصولگرا

-

8

فلاورجان

سیدناصر موسوی لارگانی

 

اصولگرا

-

9

کاشان و آران و بید گل

سید جواد ساداتی‌نژاد

68000

اصولگرا

-

10

گلپایگان و خوانسار

علی بختیار

 

اصلاح طلب

-

11

لنجان

محسن کوهکن

 

اصولگرا

-

12

مبارکه

زهرا سعیدی مبارکه

 

اصولگرا

-

13

نائین، خور و بیابانک

       

14

نطنز و قمصر

مرتضی صفاری نطنزی

 

اصولگرا

-

15

نجف آباد وتیران وکرون

ابوالفضل ابوترابی

 

اصولگرا

-

 

اقلیت های دینی

ردیف

حوزه انتخابیه

نماینده منتخب

تعداد آراء

گرایش

راه یافتگان به دور دوم

1

زرتشتیان

       

2

کلیمیان

مره‌صدق

     

3

مسیحیان آشوری و کلدانی

یوناتن بن کلیا

     

4

مسیحیان ارمنی جنوب ایران

       

5

مسیحیان ارمنی شمال ایران

کارن خانلری

     

 

استان البرز

تعداد واجدین رأی دادن:
1/480/000 نفر

تعداد رأی دهندگان:

ردیف

حوزه انتخابیه

نماینده منتخب

تعداد آراء

گرایش

راه یافتگان به دور دوم

1

ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان

       

2

کرج، اشتهارد و فردیس

       
       

 

 

استان ایلام

تعداد واجدین رأی دادن:
434/000 نفر

تعداد رأی دهندگان:

ردیف

حوزه انتخابیه

نماینده منتخب

تعداد آراء

گرایش

راه یافتگان به

دور دوم

1

دهلران ، دره شهر و آبدانان

     

شادمهر کاظم‌زاده

_________

علی‌محمد احمدی

2

ایلام،شیروان، چرداول،ایوان،مهران

       
       

 

استان بوشهر

تعداد واجدین رأی دادن:
691/456 نفر

تعداد رأی دهندگان:

ردیف

حوزه انتخابیه

نماینده منتخب

تعداد آراء

گرایش

راه یافتگان به دور دوم

1

بوشهر، گناوه و دیلم

عبدالحمید خدری

 

اصلاح طلب

-

2

دشتستان

محمدباقر سعادت

-

اعتدالی

-

3

دشتی و تنگستان

سید کمال الدین شهریاری

   

-

4

کنگان، دیر، جم و عسلویه

سکینه الماسی

41000

اصلاح طلب

-

 

استان تهران

تعداد واجدین رأی دادن:
8/500/000 نفر

تعداد رأی دهندگان:

ردیف

حوزه انتخابیه

نماینده منتخب

تعداد آراء

گرایش

راه‌یافتگان به دور دوم

1

پاکدشت

محمد قمی

 

اصلاح‌طلب

-

2

تهران ، ری ، شمیرانات و اسلامشهر و پردیس

       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       

3

دماوند و فیروزکوه

       

4

رباط کریم و بهارستان

       

5

شهریار، ملارد و قدس

       

6

ورامین، پیشوا و قرچک

سید حسین نقوی حسینی

 

اصولگرا

-

 

استان چهارمحال و بختیاری

تعداد واجدین رأی دادن:
702/623 نفر

تعداد رأی دهندگان:

ردیف

حوزه انتخابیه

نماینده منتخب

تعداد آراء

گرایش

راه یافتگان به دور دوم

1

اردل، فارسان، کوهرنگ، کیار و دستگرد

       

2

بروجن

     

خدیجه ربیعی فرادنبه

_____

علی نادری‌فرد

3

شهرکرد

سامان اردشیر نوریال

 

اعتدال

-

4

لردگان

محمدخالدی سردشتی

   

-

 

استان خراسان جنوبی

تعداد واجدین رأی دادن:
598/205 نفر

تعداد رأی دهندگان:

ردیف

حوزه انتخابیه

نماینده منتخب

تعداد آراء

گرایش

راه یافتگان به دور دوم

1

بیرجند و درمیان و خوسف

سید محمد باقر عبادی

59459

اصولگرا

-

2

قاین و زیرکوه

فرهاد فلاحتی

 

اصولگرا

-

3

نهبندان و سربیشه

نظر افضلی

 

اصولگرا

-

4

فردوس،طبس،بشرویه و سرایان

محمدرضا امیرحسنخانی

35738

اصولگرا

-

 

استان خراسان رضوی

تعداد واجدین رأی دادن:
4/260/000 نفر

تعداد رأی دهندگان:

ردیف

حوزه انتخابیه

نماینده منتخب

تعداد آراء

گرایش

راه یافتگان به دور دوم

1

گناباد و بجستان

حمید بنایی

 

مستقل

-

2

قوچان و فاروج

هادی شوشتری

 

اصلاح‌طلب

-

3

فریمان،سرخس، احمدآباد و رضویه

احسان قاضی‌زاده

 

اصولگرا

-

4

سبزوار، جغتای، جوین، خوشاب و داورزن

مقصودی

 

اصولگرا

-

سبحانی فر

 

اصلاح‌طلب

 

5

درگز

حاتمیان

 

اصلاح‌طلب



6

خواف و رشتخوار

محمود نگهبان سلامی

   

-

7

چناران و طرقبه

محمد دهقان

 

اصولگرا

-

8

تربت‌جام،تایباد و باخرز

رحیمی

 

اصلاح‌طلب

-

9

نیشابور و فیروزه

       
       

10

کاشمر، بردسکن و خلیل آباد

بهروز بنیادی

 

اصلاح‌طلب

-

11

مشهد و کلات

   



-

     

 

-

     

-

     

 

-

رضا شیران

 

اصولگرا

-

12

تربت حیدریه و مه ولات وزاوه

     

سعید باستانی

__________

ابوالقاسم خسروی

 

استان خراسان شمالی

تعداد واجدین رأی دادن:
624/300 نفر

تعداد رأی دهندگان:

اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:



لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات