فراموش کردم
لطفا تایپ کنید...
اعضای انجمن(270) نحوه ارسال مطلب نحوه ارسال عکس، موسیقی، فیلم دلایل رد مطلب
جستجوی انجمن
PARYAARANG (LILO )    

برای مشاوره درباره کرونا با اورژانس تماس نگیرید

درج شده در تاریخ ۹۹/۰۱/۱۱ ساعت 18:44 بازدید کل: 368 بازدید امروز: 368
 

 

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان کرمانشاه با اشاره به حجم بالای تماس‌ها با ۱۱۵ گفت : برای مشاوره درباره کرونا با اورژانس تماس نگیرید.

به گزارش   گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه صائب مدرسی رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان کرمانشاه با اشاره به اقدامات انجام شده در زمینه خدمت رسانی به بیماران کووید ۱۹ گفت : تماس‌های گرفته شده مردم با ۱۱۵ بسیار زیاد است به گونه‌ای که همکاران ما در ۱۱۵ توان پاسخگویی به حجم تلفن‌ها را ندارند.

او گفت : مردم برای مشاوره با شماره ۴۰۳۰ تماس بگیرند و شماره ۱۱۵ را اشغال نکنند چرا که این شماره علاوه بر بیماران مربوط به کووید ۱۹ برای دیگر بیماران نیز هست.

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان کرمانشاه با بیان اینکه آمبولانس‌های انتقال بیماران مربوط به کووید ۱۹ با دیگر آمبولانس‌ها متفاوت است، گفت: در هر شرایطی یک دستگاه آمبولانس با تجهیزات کامل مستقر شده و در شهرستان کرمانشاه پنج دستگاه آمبولانس مستقر و یک اتوبوس آمبولانس در آماده باش قرار دارد.

این مسئول گفت: آمبولانس‌های در نظر گرفته شده فقط مختص به بیماران کووید ۱۹ است که پس از انتقال بیمار به بیمارستان کاملاً ضدعفونی شده و برای مأموریت بعدی آماده می‌شود.

مدرسی گفت: هر چند این آمبولانس‌ها به طور کامل ضدعفونی می‌شود، اما بیماران قلبی و دیگر بیماران با این آمبولانس‌ها به بیمارستان انتقال پیدا نمی‌کنند .

 

 

انتهای پیام/د

این مطلب توسط موسی اصلانی بررسی شده است. تاریخ تایید: ۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۹:۱۲
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:

1
1


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات
کاربران آنلاین (0)