فراموش کردم
لطفا تایپ کنید...
اعضای انجمن(4)
جستجوی انجمن
PARYAARANG (LILO )    

بحران کمبود سرباز در ارتش رژیم صهیونیستی روزنامه صهیونیستی یدیعوت آحارانوت از افزایش معافیت سربازان صهیونیست به علت مشکلات روحی خبر داد.

درج شده در تاریخ ۹۸/۱۰/۳۰ ساعت 23:26 بازدید کل: 105 بازدید امروز: 105
 

 

بحران کمبود سرباز در ارتش رژیم صهیونیستیبه گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از روزنامه صهیونیستی یدیعوت آحارانوت، تعداد معافیت در میان جوانان اسرائیلی برای خدمت اجباری سربازی به علت مشکلات روحی افزایش یافته است که برخی منابع آن را ناشی از کاهش انگیزه جوانان در زمینه انجام خدمت نظامی دانسته‌اند.

این روزنامه صهیونیستی نوشت: داده‌های ارتش حکایت از آن دارد که امسال از هر سه جوان اسرائیلی، یک جوان به علت مشکلات روحی از خدمت اجباری سربازی معاف خواهد شد.

به نوشته این روزنامه، آمار ارتش اسرائیل نشان می‌دهد, ۳۲.۹% درصد از جوانان پسری که امسال خود را برای خدمت سربازی معرفی کرده بودند، به سبب مشکلات روحی از خدمت سربازی معاف خواهند شد.

یدیعوت آحارنوت افزود: با فرا رسیدن سال جدید و به خدمت گرفتن افراد برای سربازی در سال ۲۰۲۰ فرماندهی ارتش اسرائیل تلاش دارد، از شدت این پدیده بکاهد، به ویژه آنکه امسال حدود ۴۴ درصد از زنان معرفی شده برای خدمت سربازی نمی‌توانند به خدمت گرفته شوند.

سرلشکر «موتی الموز» فرمانده بخش نیروی انسانی ارتش اسرائیل دو هفته پیش با ارسال پیامی به افسران بخش بهداشت روانی ارتش از آن‌ها خواست، دادن معافیت به سربازان را به علل مشکلات روحی کاهش دهند. 

انتهای پیام/

این مطلب توسط میثم عظیمی. بررسی شده است. تاریخ تایید: ۹۸/۱۱/۰۱ - ۰۰:۱۲
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:

1
1


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات