فراموش کردم
اعضای انجمن(413) قوانین ارسال مطلب
جستجوی انجمن
PARYAARANG (LILO )    

کاری که کی‌روش در رختکن کرد

درج شده در تاریخ ۹۷/۰۴/۰۵ ساعت 11:34 بازدید کل: 105 بازدید امروز: 85
 

 
کاری که کی‌روش در رختکن کرد

 

lead

سعید عزت اللهی و علیرضا بیرانوند به شکل عجیبی در زمین مسابقه درگیر شدند. عجیب بود این اتفاق. حداقل از زمان حضور کارلوس کی روش در تیم ملی، چنین اتفاقی رخ نداده بود.

 
 
به گزارش پارس نیوز، 

سعید عزت اللهی و علیرضا بیرانوند به شکل عجیبی در زمین مسابقه درگیر شدند. عجیب بود این اتفاق. حداقل از زمان حضور کارلوس کی روش در تیم ملی، چنین اتفاقی رخ نداده بود. یکی مثل پیام صادقیان به خاطر پریدن به بازیکن تیم ملی در یکی از بازی های دوستانه، مورد غضب کارلوس قرار گرفت و اگر کسی بخواهد مثالی بزند، از آن به عنوان یک اتفاق حاشیه ای یاد می کند. به خاطر همین حداقل بعید بود در جام جهانی چنین اتفاقی رخ دهد. واقعا بازی به این مهمی و چنین تورنمنتی وقت بچه بازی نبود. سعید عزت اللهی بازیکنی جوان است و حداقل از بیرانوند توقع نمی رفت چنین کاری کند. خیلی ها از این دو بازیکن عصبی بودند اما آنچه از رفتار کی روش دستگیرمان شده قطعا به این دو بازیکن در بین دو نیمه روحیه داده چراکه آنها دقیقا پس از درگیری شان از مدار بازی خارج شدند و عملکرد خوبی نداشتند.


انتهای پیام/

 
منبع خبر : فارس
این مطلب توسط موسی اصلانی بررسی شده است. تاریخ تایید: ۹۷/۰۴/۰۵ - ۱۳:۴۰
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:

1
1


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات
کاربران آنلاین (1)