فراموش کردم
اعضای انجمن(400) قوانین سایت مقررات انجمنها
جستجوی انجمن
PARYAARANG (LILO )    

نجباء: از انتقام فرماندهان پیروزی نخواهیم گذشت

درج شده در تاریخ ۱/۱۰/۱۳ ساعت 12:36 بازدید کل: 1090 بازدید امروز: 1090
 
 

جنبش نجباء عراق در بیانیه‌ای اعلام کرد که از انتقام خون فرماندهان پیروزی دست بر نخواهند داشت.

جنبش مقاومت اسلامی نُجَباء در آستانه سالگرد ترور ناجوانمردانه شهیدان سلیمانی و المهندس با انتشار بیانیه‌ای تاکید کرد: هرگز از گرفتن انتقام فرماندهان پیروزی منصرف نخواهیم شد.

این جنبش اعلام کرد: اشغالگران آمریکایی و مزدوران آن‌ها در این مدت برای حفظ آبروی خود با فریبکاری تلاش کرده‌اند که حجم تلفاتشان را پنهان کنند اما آزادگان جهان از میزان تلفات دشمن اطلاع یافته‌اند؛ زیرا با مشتی خاک نمی‌شود خورشید را پوشاند.

جنبش نُجَباء عراق با تکرار موضع ثابت خود مبنی بر اینکه "مذاکره مسالمت‌آمیز با اشغالگران جنایت‌پیشه، احمق و سلطه‌جو فقط یک توهم بیهوده است"، اضافه کرد: این واقعیت به‌ زودی بر همگان ثابت می‌شود؛ اشغالگران هرگاه روی آرامش ببینند، بر زیاده‌خواهی، سلطه‌گری، اقدامات خرابکارانه و مداخله‌جویانه خود می‌افزایند و هر وقت با آنان مبارزه شد و هدف قرار گرفتند، به گوشه‌ای پناه برده و مشغول توطئه‌چینی شده‌اند.

بیانیه فوق در ادامه افزوده است: با این وجود، ما هیچگاه آرام نگرفته و پرچم انتقام را همچنان برافراشته نگه می‌داریم تا زمانی که حضور آنان در عراق و غرب آسیا به‌ طور کامل پایان یابد.

 این بیانیه با استناد به قرآن کریم که "قصاص" را نسخه‌ای حیات‌بخش برای مجازات جنایتکاران معرفی کرده، یادآور شده است: حیات ملت‌ها و حفظ حاکمیت‌شان در گرو مبارزه و انتقام‌گیری از متجاوز بوده و کسی آن را هدیه نمی‌دهد!

مقاومت اسلامی نُجَباء سپس یادآور شد: امروز همه می‌دانند که رژیم شرور و مستکبر آمریکا کلیه توافقات گذشته را نقض کرده و زیر بار آن‌ها نرفته است. حتی به قانون مجلس نمایندگان که در سال ۲۰۲۰ تصویب شد و مفاد آن بیرون راندن همه نیرو‌های اشغالگر از عراق است، اعتنا نکرده و با گروه مذاکره‌کننده عراقی رفتاری تحقیرآمیز دارد.

در پایان بیانیه جنبش نُجَباء آمده است: همه این موارد و موارد دیگر ثابت می‌کند که قدرت عراق بلکه حتی حفظ حاکمیت و ثبات کشور با مقاومت نظامی محقق می‌شود و در برابر این اشغالگران دروغگو، هیچ گزینه دیگری فایده ندارد. گزینه ملت، مقاومت است و گزینه ما نیز مقاومت است.

این مطلب توسط محراب عبوسی بررسی شده است. تاریخ تایید: ۱/۱۰/۲۱ - ۱۸:۴۲
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:

1
1


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات
کاربران آنلاین (1)