فراموش کردم
رتبه کلی: 2519


درباره من
paryaarang.blogfa.com
pardisarang1370.blogfa.com
pardisarang.blogfa.com
padideharang.blogfa.com
paryaarang.persianblogfa.com
لطفا به وبلاگ های من نگاه کنید نظردهید کسانی که من راادد می کنند یادرنظرسنجی هاشرکت می کنند خواهش می کنم pvندهید
ایستاگرام من
paryaarang9@
PARYAARANG (LILO )    

سلطانی: می توانیم در جام جهانی شگفتی ساز شویم/ یک دروازه بان را به عنوان توریست به قطر بردند

درج شده در تاریخ ۱/۰۸/۲۸ ساعت 13:49 بازدید کل: 3 بازدید امروز: 3
 

 

دروازه بان اسبق تیم ملی فوتبال گفت: حریفان ما در جام جهانی قوی هستند، اما تیم ملی فوتبال کشورمان در این رقابت‌ها می‌تواند شگفتی ساز شود.

بهروز سلطانی دروازه بان اسبق تیم ملی فوتبال درباره وضعیت تیم ملی فوتبال در آستانه جام جهانی اظهار کرد:  ما با حریفان سختی مواجه هستیم، اما با توجه به اینکه تیم خوب و یکدست  خوبی داریم خیلی به موفقیت تیم ملی کشورمان در این رقابت‌ها امیدوار هستم. امیدوارم  بازیکنان در این زمان اندک  به هماهنگی برسند.

حریفان خود در جام جهانی نباید دستکم بگیریم 

او ادامه داد: تیم‌های انگلیس، ولز و آمریکا حرف‌های زیادی برای گفتن دارند، اما نباید به این مسائل توجه کنیم و با تمرکز وارد زمین مسابقه شویم. زیبایی فوتبال به این است که نتیجه اش مشخص نیست. همچنین ما نباید حریفان خود را در جام جهانی دستکم بگیریم چرا که به مشکل برمی خوریم. شاید تیم ملی انگلیس در دفاع چپ و راست خوب نباشد، اما ۷، ۸ بازیکن این تیم در سطح بالای لیگ‌های اروپایی بازی می‌کنند.

فعل باختن را نباید صرف کنیم 

سلطانی تصریح کرد: حریفان نیز تیم ملی کشورمان را آنالیز کردند و کی روش در ساختار دفاعی خوب کار می‌کند و فقط باید روی ضد حملات بیشتر کار کنیم و بازیکنان تفکرات سرمربی را به خوبی در زمین مسابقه پیاده کنند. حریفان ما هر چقدر هم قوی باشند، اما تیم ما هم ضعیف نیست و فعل باختن را صرف نکنیم تا در نتیجه گیری به مشکل نخوریم. ما می‌توانیم در جام جهانی شگفتی ساز شویم.

انتخاب ۴ دروازه بان برای تیم ملی فوتبال اشتباه است 

دروازه بان اسبق تیم ملی فوتبال با انتقاد از  انتخاب ۴ گلر برای حضور در جام جهانی گفت: به نظرم انتخاب ۴ دروازه بان اشتباه است، چون یک توریست را با خود به جام جهانی می‌برند. همچنین حق اخباری خورده شد و او می‌توانست به جای نیازمند یا عابدزاده به جام جهانی برود. همچنین به جای یک دروازه بان اضافی باید یک بازیکن جوان به این رقابت‌ها می‌بردند تا مثمرثمر بود.

شاید در انتخاب  امیر عابدزاده دست هایی در کار بوده است 

او افزود: من ارادات خاصی به پدر امیر عابدزاده دارم، اما به نظرم امیر در مسابقات لیگ دسته دوم اسپانیا و در چند بازی تیم ملی عملکرد ضعیفی درون دروازه داشته، اما اخباری عملکردش در تراکتور خوب بوده است. من نمی‌دانم تفکر کی روش چه بوده است، اما به جای عابدزاده می‌توانست اخباری را به جام جهانی ببرد. شاید دست‌هایی روی کار است، که چنین انتخابی صورت گرفت.

بیرانوند شانس زیادی برای حضور در درون دروازه تیم ملی دارد 

سلطانی درباره اینکه به نظرش کدامیک از ۴ گلر در جام جهانی درون دروازه قرار می‌گیرند، گفت:  دروازه بانی در فوتبال سخت است. اگر گلر قوی باشد به طور حتم آن تیم هم نتایج خوبی می‌گیرد. بیرانوند در جام جهانی قبلی بوده و تجربه کافی دارد و شانس او بیشتر از ۳ دروازه بان دیگر است، تا در ترکیب اصلی قرار بگیرد.  

دروازه بان اسبق تیم ملی فوتبال درباره آخرین بازی دوستانه برابر تیم ملی تونس گفت: به نظرم این بازی دیر بود، اما امیدوارم کی روش نقاط ضعف و قوت تیم ملی را در این بازی شناسایی کرده باشد تا در بازی‌های خود در جام جهانی  دچار مشکل نشویم. 

تاریخ آخرین ویرایش مطلب: تاریخ آخرین ویرایش: ۱/۰۸/۲۸ - ۱۳:۴۹
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات
کاربران آنلاین (1)