فراموش کردم
رتبه کلی: 2519


درباره من
paryaarang.blogfa.com
pardisarang1370.blogfa.com
pardisarang.blogfa.com
padideharang.blogfa.com
paryaarang.persianblogfa.com
لطفا به وبلاگ های من نگاه کنید نظردهید کسانی که من راادد می کنند یادرنظرسنجی هاشرکت می کنند خواهش می کنم pvندهید
ایستاگرام من
paryaarang9@
PARYAARANG (LILO )    

ورمزیار:ملی پوشان باید جلوی ارسال‌های انگلیس را بگیرند

درج شده در تاریخ ۱/۰۸/۲۸ ساعت 13:47 بازدید کل: 3 بازدید امروز: 3
 
 

پیشکسوت فوتبال گفت: ارسال از جناحین تاکتیک انگلیس است و باید ملی پوشان مراقب باشند تا موقعیت به حریفشان ندهند.

صادق ورمزیار پیشکسوت فوتبال درباره وضعیت تیم ملی فوتبال در آستانه جام جهانی اظهار کرد: به هر حال همه بازیکنان در اردوی تیم ملی نبودند و لژیونر‌ها در لیگ باشگاه‌های خود در اروپا بازی کردند و این موضوع می‌تواند فاکتور مثبت باشد چرا که در شرایط مسابقه هستند. البته هماهنگی آن‌ها با سایر بازیکنان کمتر است.

ورمزیار درباره راهکار تیم ملی فوتبال در بازی با تیم ملی انگلیس بیان کرد: کی روش در فاز دفاعی استاد است، اما در فاز حمله مشکل دارد. تاکتیک تیم ملی انگلیس از بدو پیدایش، ارسال از جناحین بوده و ما در این برهه زمانی در بحث سرزنی نسبت به سال‌های گذشته ضعیف‌تر هستیم. البته کی روش با آوردن پورعلی گنجی سعی کرده که این نقیصه را برطرف کند. ما باید جلوی ارسال‌های حریف خود را بگیریم تا بازیکنانی مانند رحیم استرلینگ نتوانند از موقعیت استفاده کنند. همچنین ضربات ایستگاهی کمتری به آن‌ها بدهیم تا از طریق ضربات سر نتوانند گل بزنند.

امیدوارم بازی دوستانه با تیم ملی تونس به تیم ملی کمک کند

ورمزیار درباره آخرین بازی دوستانه ایران برابر تیم ملی تونس قبل از جام جهانی قطر گفت: ان شاالله این بازی به تیم ملی فوتبال کمک کند. البته برگزاری  این بازی چند روز مانده به جام جهانی دارای نکات مثبت و منفی است.  این بازی از این جهت خوب است، که بازیکنان با یکدیگر هماهنگ می‌شوند و در شرایط مسابقه قرار می‌گیرند. البته امیدوارم بازیکنی مصدوم نشده باشد چرا که فرصت کمی برای رفع آسیب دیدگی خود تا جام جهانی دارد.

کی روش بابت دعوت نکردن محبی و نورافکن جواب قانع کننده ای بدهد 

پیشکسوت فوتبال درباره انتقادات به لیست تیم ملی فوتبال گفت: زمانی که یک مربی را انتخاب می‌کنند صفرتا صد کار را به او می‌سپارند تا مشکلات را مرتفع کند. شاید در خط دروازه بان نباید ایراد بگیریم چرا که بیرانوند از ناحیه کمر مصدوم است و این احتمال وجود دارد که در لحظه آخر نتواند از دروازه تیم ملی ایران محافظت کند. اما امید نورافکن و محبی در مسابقات لیگ خوب کار کردند.  تیم استقلال با عملکرد خوب محبی توانسته خودش را در بالای جدول نگه دارد. همچنین نورافکن هم جزو ۵ بازیکن جوان جام جهانی محسوب می‌شود و حضور نداشتن این ۲ بازیکن در لیست تیم ملی جای سئوال دارد. امیدوارم کی روش بعد از جام جهانی پاسخ قانع کننده‌ای در این زمینه داشته باشد.

او درباره ارزیابی اش از حریفان ایران در جام جهانی گفت: هر ۳ حریف ما خوب هستند و نباید آن‌ها را دستکم بگیریم. به نظرم کار سختی برابر هر ۳ تیم انگلیس، ولز و آمریکا داریم.

او درباره اینکه آیا تیم ملی فوتبال می‌تواند به مرحله بعدی جام جهانی صعود کند، گفت: به نظرم کار سختی است، اما امیدوارم ملی پوشان بتوانند برای اولین بار به دور دوم راه یابند.

تاریخ آخرین ویرایش مطلب: تاریخ آخرین ویرایش: ۱/۰۸/۲۸ - ۱۳:۴۷
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات
کاربران آنلاین (0)