فراموش کردم
رتبه کلی: 2519


درباره من
paryaarang.blogfa.com
pardisarang1370.blogfa.com
pardisarang.blogfa.com
padideharang.blogfa.com
paryaarang.persianblogfa.com
لطفا به وبلاگ های من نگاه کنید نظردهید کسانی که من راادد می کنند یادرنظرسنجی هاشرکت می کنند خواهش می کنم pvندهید
ایستاگرام من
paryaarang9@
PARYAARANG (LILO )    

توئیتر روزانه ۳ میلیون دلار ضرر می‌کند

درج شده در تاریخ ۱/۰۸/۱۵ ساعت 21:39 بازدید کل: 5 بازدید امروز: 5
 
 

توئیتر در حال حاضر روزانه حدود ۳ میلیون دلار را از دست می‌دهد.

قرارداد تصاحب توئیتر توسط ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا، با بحث‌هایی همراه بوده است و از زمان خرید، این میلیاردر به برداشتن گام‌های سخت ادامه داده و انتقادات بسیاری را به خود جلب کرده است.

علاوه بر کاهش مشاغل، ماسک اکنون در حال یافتن راه‌های دیگری برای صرفه جویی بین ۱.۵ تا ۳ میلیون دلار در روز است. بر اساس این گزارش، رئیس اسپیس ایکس اکنون به توییتر دستور داده است تا ۱ میلیارد دلار در هزینه زیرساخت سالانه صرفه جویی کند.

رویترز به نقل از یک منبع، گزارش داد که توئیتر در حال بررسی است که آیا فضای سرور اضافی را کاهش دهد یا خیر. این گزارش حاکی از آن است که این شایعات نگرانی‌هایی را ایجاد کرده که این کاهش هزینه‌ها بر سایت میکروبلاگینگ در طول "رویداد‌های پر بازدید مانند انتخابات میان دوره‌ای ایالات متحده" تأثیر بگذارد.

در این گزارش آمده است که پروژه جدید "طرح کاهش‌های عمیق" نام دارد و این شرکت قصد دارد روزانه بین ۱.۵ تا ۳ میلیون دلاردر سرور‌ها و خدمات ابری صرفه جویی کند؛ چرا که با توجه به تمام هزینه‌ها و درآمدها، توئیتر " در حال حاضر حدود ۳ میلیون دلار در روز از دست می‌دهد.

این گزارش خاطرنشان می‌کند که این «کاهش‌های عمیق» می‌تواند توئیتر و اپلیکیشن آن را در جریان رویداد‌های مهمی مانند «لحظه‌های بحران یا رویداد‌های مهم سیاسی» که همزمان چندین کاربر برای خواندن و اشتراک‌گذاری اطلاعات وارد سایت شبکه اجتماعی می‌شوند، افشا کند. توئیتر هنوز به این طرح‌های ادعایی پاسخ نداده است.

منبع: الیوم السابع

تاریخ آخرین ویرایش مطلب: تاریخ آخرین ویرایش: ۱/۰۸/۱۵ - ۲۱:۳۹
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات
کاربران آنلاین (1)