فراموش کردم
اعضای انجمن(526) صفحه اصلی اخبار میانه عکس مذهبی هـنـری ورزشی حـــوادث کتاب میانه میانا تی وی معرفی همشهریان نمایندگان محترم مجلس مباحث انتخاباتی میانه اخبار ادارات و سازمانها درباره میانه بهمراه جزئیات لینکستان میانه مقررات انجمنهای صفحه اصلی
جستجوی انجمن
مدیر انجمن: مهدی عزیزی
PARYAARANG (LILO )    

جدیدترین آمار کرونا در شهرستان میانه (۲۹ فروردین ۱۴۰۰)

درج شده در تاریخ ۰/۰۱/۲۹ ساعت 18:42 بازدید کل: 72 بازدید امروز: 72
 

 

 صدای میانه
 ۱۴۰۰/۱/۲۹
 
 ۱۶:۲۷

آخرین آمار کرونا در شهرستان میانه/ فوت ۱ بیمار و شناسایی ۱۱۷ بیمار جدید در ۲۴ ساعت گذشته

در روز های اخیر مراجعات بیماران به مراکز درمانی افزایش یافته است و با توجه به شناسایی ۱۱۷ بیمار جدید کرونا و محدودیت پذیرش در مراکز درمانی با وضعیت نگران کننده ای روبرو است.

به جهت تعطیلی بازار و گروه های شغلی ۲،۳،۴ لازم است مردم در راستای همکاری با اصناف و ستاد مدیریت مقابله با کرونا برای اجرای هرچه بهتر مصوبات این ستاد جهت تغییر وضعیت شهرستان، از تردد غیرضرور در سطح شهر، تجمع در بوستان ها و پارکها،برگزاری هرگونه اجتماع و دورهمی پرهیز نمایند.

شهرستان میانه در وضعیت قرمز قرار دارد و محدودیت های اعلام شده همچنان در حال اجرا است و از ساعت ۱۰ شب، تردد‌ها به صورت ویژه علاوه بر دوربین ها، با حضور فیزیکی پلیس راهور کنترل میشود و اگر افرادی بدون مجوز تردد کنند، مشمول جریمه خواهند شد.

این مطلب توسط مهدی عزیزی بررسی شده است. تاریخ تایید: ۰/۰۱/۲۹ - ۲۱:۱۳
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:

1
1


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات
کاربران آنلاین (1)