فراموش کردم
اعضای انجمن(526) صفحه اصلی اخبار میانه عکس مذهبی هـنـری ورزشی حـــوادث کتاب میانه میانا تی وی معرفی همشهریان نمایندگان محترم مجلس مباحث انتخاباتی میانه اخبار ادارات و سازمانها درباره میانه بهمراه جزئیات لینکستان میانه مقررات انجمنهای صفحه اصلی
جستجوی انجمن
مدیر انجمن: مهدی عزیزی
PARYAARANG (LILO )    

فرماندار میانه بر تقویت سامانه های جامع انبار و تجارت تاکید کرد

درج شده در تاریخ ۹۹/۰۸/۰۲ ساعت 15:10 بازدید کل: 109 بازدید امروز: 109
 
تبریز- ایرنا - فرماندار ویژه میانه بر ضرورت تقویت ۲ سامانه جامع انبار و تجارت تاکید کرد و گفت: پای کار آوردن انبارهای برنج شهرستان سبب تنظیم بازار این محصول می شود.

محمدرضا مشایخی روز پنجشنبه در جلسه ستاد تنظیم بازار میانه، بر اعمال دقیق کنترل و نظارت، تشدید بازرسی ها، بستن راه سودجویی برای دلالان و سودجویان در بحث ماسک و الکل با توجه به وفور تولید آنها در شهرستان، کنترل بیشتر در بحث بذر، کود شیمیایی تاکید کرد و گفت: سهم شهرستان از روغن نباتی به جهت تنظیم بازار پیگیری شود.
وی برقراری گشت ویژه برای کنترل نانوایی ها را ضروری دانست و خواستار در نظر گرفتن وسعت و جمعیت شهرستان در سیستم خرید گندم از سال آتی برای رفع کمبود ها در این زمینه شد.
فرماندار میانه استفاده از برچسب قیمت کالا و یکسان سازی قیمتها را از دیگر نیازهای شهرستان و هدف ستاد تنظیم بازار برشمرد .
فرماندار ویژه میانه بر تشدید کنترل بهداشتی واحدهای صنفی تاکید کرد
معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه امروز همچنین در نشست ستاد مقابله با کرونا با بیان اینکه انتظارات شهرستان در مقابله با شیوع ویروس کرونا برآورده نشده است از مسوولان اداره صنعت، معدن و تجارت و اتاق اصناف شهرستان خواست تا در برخورد با کسبه و اصناف متخلف با جدیت عمل کنند و نسبت به پلمب واحدهای متخلف و سهل انگار اقدام کنند.
وی با بیان اینکه نظارت و کنترل نباید محدود به زمان و ساعت اداری باشد از اعضای ستاد و تمامی ادارات خواست تا به صورت میدانی وارد عمل شده و نظارت و کنترل ها را تشدید کنند.
محمدرضا مشایخی در جلسه ستاد مقابله با شیوع کرونا
وی با تاکید بر ایجاد حساسیت هر چه بیشتر در بین مردم در مورد این بیماری گفت: غیر حضوری بودن مدارس در آبان ماه نیز ادامه خواهد یافت و آموزش گروهی در آموزشگاهها تعطیل بوده و آموزش انفرادی با رعایت پروتکل ها برقرار خواهد ...

این مطلب توسط مهدی عزیزی بررسی شده است. تاریخ تایید: ۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۵:۱۳
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:

1
1


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات
کاربران آنلاین (0)