فراموش کردم
اعضای انجمن(87) ارتباط با مدیریت انجمن طریقه آپلود عکس ، فیلم وموسیقی میانالی از نگاهی متفاوت طریقه قرار دادن موسیقی و کلیپ در مطلب
جستجوی انجمن
ابراهیم گودرزی (Kordestani2 )    

شناخت و بررسي شيطان پرستي

درج شده در تاریخ ۹۱/۰۴/۱۲ ساعت 18:33 بازدید کل: 835 بازدید امروز: 133
 

بسم الله الرحمن الرحيم

در طول امروز و ديروز در ميان مطالب انجمن love به مطالبي با زمينه ي شيطان پرستي برخوردم .و با توجه به اين كه هدف و مخاطب اين برنامه ها نوجوانان و جوانان هستند و ابزار تبليغ شيطان پرستي هم فيلم ها و كتاب ها و موسيقي مورد توجه  گروه سني جوانان و نوجوانان است لازم دانستم كتاب ((شناخت و بررسي شيطان پرستي )) را خدمت دوستان معرفي كنم.

نام كامل كتاب ((شناخت و بررسي شيطان پرستي)) و نويسنده ي آن جواد امين خندقي است و ناشر آن آفتاب توس ميباشد اين كتاب با 366 صفحه و در قطع رقعي به چاپ رسيده است .

مطالب اين كتاب شامل چيستي و پيدايش شيطان پرستي ، ايدئولوژي و نمود هاي آن و شيطان پرستي در ايران  است .

مطالب  فلسفي و اعتقادي و مذهبي اين كتاب در سطحي قابل قبول و مناسب تمامي اقشار ميباشد ولي بخش نمود هاي شيطان پرستي آن كاملا جديد و به طور خاص به منظور شناساندن اين فرقه ها و موسيقي و علامت هاي آنان به جوانان تدارك ديده شده است و در كل كتاب مناسبي براي آشنايي شناخت با شيطان پرستي است و خواندن اين كتاب را به همه به خصوص دوستان جوان و نوجوان پيشنهاد ميكنم.

اين كتاب به همراه يك لوح فشرده با قيمت 6000 تومان (البته زماني كه من خريدم) به فروش ميرسد و براي تهييه آن ميتوان با شماره تلفن 88911212 در تهران، 5531363 در تبريز، 3360686 در اصفهان ،2923315 در اهواز، 2212474 در مشهد تماس گرفت .

تاریخ آخرین ویرایش مطلب: تاریخ آخرین ویرایش: ۹۱/۰۴/۱۲ - ۱۸:۳۳
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:

1
1


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات
کاربران آنلاین (0)