فراموش کردم
رتبه کلی: 2332


درباره من

سانسور در ذات ماست

منبع : خودم
درج شده در تاریخ ۹۴/۰۸/۱۲ ساعت 19:44 بازدید کل: 163 بازدید امروز: 162
 

سانسور در ذات ما ایرانی هاست.ما هیچ وقت عادت نداریم واقعیت ها رو بیان کنیم.بعد از روی دادن یک حادثه و اتفاق همیشه بعد از آن سعی میکنیم ذهن مخاطبان و فضول ها را به سمت دیگری از واقعیت سوق دهیم.و همیشه هم از دولت و حکومت ها گلایه مند هستیم که چرا سانسورچی هستند.در حالی که این دولت و حکومت از دل همین مردمی هست که در حصار این مرزها زندگی میکنند.هیچ مسئول و یا مدیر ارشد و جزئی وجود ندارد که از یک کره و یا ستاره ی دیگر تشریف آورده باشد.

بعد از اتفاقی که در تشییع جنازه ی هادی نوروزی رخ داد و خانم ایشان چه در حالت عادی و غیر عادی عدد شش را نشان داد(اشاره به پیروزی تاریخی شش بر صفر پرسپولیس در مقابل استقلال) همه داوطلب شدند تا به نوعی افکار عمومی رو فریب داده و فتوشاپ بودن عکس را بهانه کردند در حالی که عکاس همان عکس بارها ذکر کرده بود که عکس واقعی است و فتوشاپی در کار نیست.اما بیچاره زورش به سانسورچی ها نرسید.

اکنون هم نوبت به آبرو ریزی بازیکن تیم والیبال پیکان رسیده است.تمام رسانه های خارجی میگویند این بازیکن،خدمه ی هتل رو مورد آزاد و اذیت جنسی قرار داده ولی سرپرست تیم پیکان با نهایت پر رویی میگوید که این واقعیت نیست و نزاعی بین خدمه و این بازیکن رخ داده که ایشان آن خانم را هل داده اند(عجب...).در حالی که فیلم این حرکت زشت که در آسانسور اتفاق افتاده توسط مدیر هتل اقامت تیم پیکان به فدراسیون جهانی والیبال(FIVA) فرستاده شده., و بعد از آن حکم اخراج این بازیکن از این مسابقات داده شده.

واقعا این مردم تا کی میخواهند دروغ بگویند؟تا کی میخواهند به شعور مردم توهین کنند؟

بیشتر این اتفاقاتی که می افتد با یک معذرت خواهی شاید حل شود اما وقتی پای دروغ گفتن و سانسور به میان می آید باید در دنبال آن دروغ ،دروغ های دیگری نیز بافت...آخر تا کی!!!معلوم نیست

مثال های زیادی میشود زد اما اتور حوصلم یوخدی دای

این مطلب توسط میثم عظیمی. بررسی شده است.
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:

1
1


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات
کاربران آنلاین (0)