فراموش کردم
اعضای انجمن(527) صفحه اصلی اخبار میانه عکس مذهبی هـنـری ورزشی حـــوادث کتاب میانه میانا تی وی معرفی همشهریان نمایندگان محترم مجلس مباحث انتخاباتی میانه اخبار ادارات و سازمانها درباره میانه بهمراه جزئیات لینکستان میانه مقررات انجمنهای صفحه اصلی
جستجوی انجمن
مدیر انجمن: مهدی عزیزی
هادی صدری (KIANI )    

بی نظمی خط شهری میانه

درج شده در تاریخ ۹۴/۰۵/۲۶ ساعت 10:29 بازدید کل: 147 بازدید امروز: 141
 

یکی از امکانات عمومی شهری برای زندگی امروزی وسیله های حمل ونقل عمومی میباشد که باید باهزینه کم وبه راحتی در دسترس عموم قرار گیرد .تاکسی شهری وبین شهری ونیز اتوبوسهای brtدرشهرهای بزرگ برای حمل ونقل عموم  یک وظیفه برای مسولین شهر وبخصوص شهرداری آن شهر میباشد .

حال در این مجال باز داستان شهر ماکه باتمامی شهرها در استان مغایر میباشد گفتنی است.درشهر ما برای هر یک نفر یک تاکسی وجود دارد .حال با این وجود مینیبوس هایی برای حمل ونقل شهری تعبیه شد تا مردم باز راحتر شوندتا اقتدار شورای شهر برای خدمت رسانی به مردم باشکوهتر شود .

بامدریت عالی این مینیبوسها در چهارراه پایین وبالا مستقرشدند.

 

مینیبوسها

با پیاده روهای 2متری وصف مینیبوسها در این محل مغازه داران شاکی این قضیه هستند ومردم نیز برای خرید مشکل دارند .گذشته از بوق زدنهای زیاد و صداهای نخراشیده رانندگان برای سوار کردن مسافر عبور ومرور مردم از این محل به مانند تونل وحشت شده است .امیدوارم مثل برنامه قبل مینیبوسها درجای دیگری تردد کرده وتک تک برای مسافربری با نظم ورعایت حال عموم  اقدام کنند.همچنین امیدوارم مشکل مینیبوسها وخط مسافربری آچاچی هم حل شود.مینیبوسها

این مطلب توسط اسماعیل مختاری بررسی شده است. تاریخ تایید: ۹۴/۰۵/۲۶ - ۱۵:۲۲
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:

1
1


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات
کاربران آنلاین (0)