فراموش کردم
رتبه کلی: 892


درباره من
سه قانون طلایی:
^^^^^^^^^^^^^^^^^^
به همه عشق بورز @
.................................. @
به تعداد کمی اعتماد کن @
.................................. @
و به هیچکس بدی نکن @
***************** @
@
@
@@@@@@@@@@@@ @مهدی1370 (HoneyMoon )    

اسرائیل تمرینات نظامی برای حمله به ایران را آغاز کرد؟!

درج شده در تاریخ ۹۴/۰۶/۰۷ ساعت 16:26 بازدید کل: 107 بازدید امروز: 106
 

 


در حالی که رسانه های رژیم اسراییل به انتشار خبرتمرین مشترک با نیروی هوایی یونان اکتفا کردند، این رزمایش بر عملیات نجات از میدان نبرد تاکید دارد.الاخبار نوشت: سخنگوی ارتش رژیم اسراییل می گوید که این رزمایش درچارچوب برنامه تمرین و همکاری های بین المللی سال 2015 از قبل برنامه ریزی شده است.

رسانه های اسراییلی اطلاعاتی از برخی منابع یونانی بویژه "پایگاه اخبار دفاعی" نقل کردند که براساس آن بیش از 200 تکنسین و خلبان نیروی هوایی رژیم اشغالگر با یگانهای ورزیده اقدام به تمرین هوایی کرده و منطقه رزمایش شبیه تاسیسات هسته ای ایران است.

به گفته این پایگاه یونانی، اسراییل ترجیح می دهد نیروهای ویژه خود را در مناطق جغرافیایی دشوارکه دارای ناهمواری، کوهستان و دره های بسیاراست، فرود آورد تا انجام ماموریتها در اماکنی شبیه به شمال ایران را شبیه سازی کند.

شبکه 2 اسراییل گزارش کرد که این رزمایش در چارچوب همکاری با طرف یونانی انجام می شود وشبیه تمرین مشترک ماههای گذشته است.

روزنامه لبنانی الاخبار با بیان اینکه دراین رزمایش نحوه مواجهه با سامانه‌های دفاع هوایی "اس 300" شبیه سازی شد، افزود: این بزرگترین رزمایش در نوع خود است و در منطقه ای کوهستانی که شبیه آن در فلسطین اشغالی دیده نمی شود، برگزار شد.

رزمایش صهیونیستی، در سایه فشارهای کابینه نتانیاهو بر هم پیمان خود آمریکا پس از توافق هسته ای اخیر با ایران صورت می گیرد و به گفته ناظران، قبل از آنکه دربردارنده پیامی برای ایران باشد، حامل پیامی برای کنگره آمریکاست که توافق هسته ای را در دست بررسی دارد.

این مطلب توسط سعید کریمی. بررسی شده است.
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:

1
1


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات
کاربران آنلاین (4)