فراموش کردم
رتبه کلی: 219


درباره من
من مثل خودمم.
حرفی رو می زنم که بتونم بنویسم، چیزی رو می نویسم که بتونم زیرشو امضاء کنم
اگه چیزی رو امضا کنم تا پای جونم پای امضای خودم می مونم
قادرحسن زاده (HASSANZADEH )    

رئیس هیات کوهنوردی شهرستان: امسال داغچیلار بایرامی، متفاوت تر از سال های گذشته برگزار می شود 

منبع : http://www.qaflansesi.ir/index.php/news/%D8%AF%D8%
درج شده در تاریخ ۹۴/۱۲/۲۷ ساعت 13:05 بازدید کل: 246 بازدید امروز: 245
 

تدابیری اندیشیده شده که جشن داغچیلار بایرامی، امسال متفاوت تر از سال های گذشته برگزار شود.

هوشنگ حبیبی رئیس هیات کوهنوردی شهرستان در گفتگو با قافلان با بیان این مطلب افزود: امسال جلسات متعددی با مسئولین بلندپایه شهرستان برگزار شده که این عزیزان همکاری های خوبی در این زمینه داشته اند و با عنایت به ملاحظاتی که در این خصوص وجود دارد تاکید آنها بر برگزاری بدون حاشیه این جشن است که بر این اساس امسال این برنامه فرهنگی ورزشی متفاوت تر و متنوع تر از سالهای گذشته برگزار خواهد شد. 

حبیبی تجربه برگزاری چند ساله این مراسم که به صورت خودجوش و با محوریت گروههای کوهنوردی صورت می گیرد را بزرگترین ثمره آن برای بهتر شدن مراسم دانست و افزود: امسال تنوعی در این برنامه ایجاد شده که برگزاری مسابقه و برنامه های فرهنگی ورزشی متعدد مانند طناب کشی، تخم مرغ شکنی، پخت نان سنتی، پخت و عرضه آش محلی و اجرای زنده موسیقی سنتی از جمله این برنامه هاست که به همت هیات کوهنوردی شهرستان و با همکاری گروههای کوهنوردی و مساعدت مسئولین محترم صورت می گیرد. 

رئیس هیات کوهنوردی شهرستان برگزاری و هماهنگی شایسته این برنامه فرهنگی ورزشی را زمینه ساز ارتقاء کیفی و ملی شدن آن دانست و اظهار داشت: این برنامه پتانسیل های بسیاری برای برند شدن در کشور دارد که تحقق آن همت مردمی و هماهنگی بین مسئولین را می طلبد. وی در خاتمه ضمن تشکر از مسئولین محترم امنیتی و انتظامی شهرستان به خاطر مساعدت و حساسیتی که در این زمینه دارند از مردم خواست ضمن همکاری با کوهیارانی که برای برقرار نظم مراسم انجام وظیفه خواهند کرد با عوامل انتظامی و امنیتی همکاری شایسته ای داشته باشند تا برنامه ای در شان مردم و شهرستان برگزار شود. 

اضافه می شود مراسم داغچیلار بایرامی صبح روز آخرین جمعه هرسال در منطقه گچیلیک در کوههای قافلانکوه میانه برگزار می شود که امسال نیز با تلاوت قرآن و پخش سرود ملی آغاز و با برگزاری برنامه هایی که در متن اشاره شد ادامه خواهد یافت و قبل از اذان ظهر با پاکسازی زباله های منطقه خاتمه می یابد. 

 

 

این مطلب توسط مهدی عزیزی بررسی شده است.
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:

1
1


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات
کاربران آنلاین (1)