فراموش کردم
اعضای انجمن(527) صفحه اصلی اخبار میانه عکس مذهبی هـنـری ورزشی حـــوادث کتاب میانه میانا تی وی معرفی همشهریان نمایندگان محترم مجلس مباحث انتخاباتی میانه اخبار ادارات و سازمانها درباره میانه بهمراه جزئیات لینکستان میانه مقررات انجمنهای صفحه اصلی
جستجوی انجمن
مدیر انجمن: مهدی عزیزی
قادرحسن زاده (HASSANZADEH )    

اندک اندک جمع مستان می رسند

منبع : http://qaflansesi.ir/index.php/akbar/%D8%AF%D8%B1-
درج شده در تاریخ ۹۴/۱۲/۰۴ ساعت 14:38 بازدید کل: 249 بازدید امروز: 246
 

شور انتخاباتی مجلس دهم در شهرمان به راه افتاده و با انتشار خبر تائید صلاحیت مهندس نایبی و مهندس آریامنش، تب رقابت ها بالا رفته است. اما همزمان با این اخبار خوش، خبری و دستخطی منتشر شده که معمار اصلاحات آنرا به نام مردم بزرگ میانه امضاء کرده است.  

متن نامه خود گویاست. اندک اندک جمع مستان می رسند تا شور انتخاباتی بار دیگر فضای شهرمان را فرا گیرد و حماسه ای دیگر در 7 اسفند رقم بخورد.

 حمایت خاتمی از اجلی

قطعاً معرفی پهلوان مظفر اجلی از طرف شخص مهندس فایقی و به دنبال درخواست رئیس جمهور سابق سید محمد خاتمی به عنوان کاندیدای اصلاح طلب در حوزه شهرستان، معادلات را در اردوگاه اصلاح طلبان میانه به هم خواهد زد و کسانی را که در اندیشه اصلاح امور جامعه از طریق دموکراتیک هستند را دور یک حلقه جمع خواهد کرد. آنهایی را که نه به خاطر روابط دوستانه و تعهدکاری بلکه به خاطر عزت ایران اسلامی تلاش می کنند و قلبشان به عشق ایران و سربلندی آن می تپد.

این مطلب توسط مهدی عزیزی بررسی شده است. تاریخ تایید: ۹۴/۱۲/۰۴ - ۱۴:۴۱
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:

1
1


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات
کاربران آنلاین (0)