فراموش کردم
اعضای انجمن(527) صفحه اصلی اخبار میانه عکس مذهبی هـنـری ورزشی حـــوادث کتاب میانه میانا تی وی معرفی همشهریان نمایندگان محترم مجلس مباحث انتخاباتی میانه اخبار ادارات و سازمانها درباره میانه بهمراه جزئیات لینکستان میانه مقررات انجمنهای صفحه اصلی
جستجوی انجمن
مدیر انجمن: مهدی عزیزی
قادرحسن زاده (HASSANZADEH )    

تغییر لیست اصلاح طلبان، دهن کجی به شورای میانه یا بازی سیاسی

منبع : http://www.qaflansesi.ir/index.php/akbar/%D8%AF%D8
درج شده در تاریخ ۹۴/۱۱/۳۰ ساعت 18:27 بازدید کل: 222 بازدید امروز: 220
 


در حالی که شورای اصلاح طلبان میانه پس از کش و قوس های فراوان لیست پر حرف و حدیث کاندیداهای مورد حمایت خود را به مرکز استان فرستاده بودند تا در لیست سراسری این جریان در انتخابات دهم مجلس شورای اسلامی قرار گیرد، در اقدامی غیراخلاقی و غیر دوموکراتیک این لیست از سوی تبریز نشین ها تغییر یافته و اسامی در آن جابجا شده اند. 

احمدی آزاد رئیس شورای اصلاح طلبان میانه که مصاحبه مفصل آن با قافلان در حال آماده سازی و پیاده شدن است و در چندروز آینده منتشر خواهد شد در این ارتباط گفته، استان حق تغییر لیست ما را نداشت و در این خصوص مارا بازی داده اند.

وی با بیان اینکه  نمی دانم چه کسانی در این زمینه نقش داشته اند گفت: الان 2 روز است که تلفن ما را جواب نمی دهند. 

اضافه می شود شورایی تحت عنوان شورای اصلاح طلبان، در میانه تشکیلاتی راه انداخته بودند که مدعی نمایندگی تشکیلات استانی و کشوری هستند و با سازوکارهای ارائه شده از طرف مرکز اقدام به معرفی دو نفر برای لیست اصلاحات از شهرستان کرده بودند که لیست ارسالی آنها به دلایلی که هنوز برای خود آنها هم مشخص نیست تغییر کرده و به جای هوشنگ شهبازی نام محمدحسین بهیودی به تهران ارسال شده است که این امر باعث سردرگمی این شورا در میانه شده است. 

لازم به توضیح است که این شورا شورچی و شهبازی را به عنوان کاندیدای اصلاح طلب معرفی کرده بودند.

این مطلب توسط اسماعیل مختاری بررسی شده است. تاریخ تایید: ۹۴/۱۱/۳۰ - ۱۸:۳۳
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:

1
1


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات
کاربران آنلاین (0)