فراموش کردم
اعضای انجمن(527) صفحه اصلی اخبار میانه عکس مذهبی هـنـری ورزشی حـــوادث کتاب میانه میانا تی وی معرفی همشهریان نمایندگان محترم مجلس مباحث انتخاباتی میانه اخبار ادارات و سازمانها درباره میانه بهمراه جزئیات لینکستان میانه مقررات انجمنهای صفحه اصلی
جستجوی انجمن
مدیر انجمن: مهدی عزیزی
قادرحسن زاده (HASSANZADEH )    

کتابخانه 3هزار جلدی روستای قره بلاغ به همت خانواده یک خیر افتتاح شد

منبع : http://www.qaflan.ir/%D8%A7%D8%AE%D8%A8%D8%A7%D8%B
درج شده در تاریخ ۹۴/۰۶/۰۹ ساعت 08:22 بازدید کل: 71 بازدید امروز: 70
 

در ششمین روز از هفته دولت کتابخانه محمد رسول الله روستای قره بلاغ  به همت خانواده خیر بزرگوار شادروان کاووس جعفری به بهره برداری رسید.

 به گزارش قافلان این کتابخانه که در زمینی به مساحت ۷۲ مترمربع ساخته شده دارای 2 هزار جلد کتاب بوه و با هزینه ۸۰۰ میلیون ریال دایر و از این پس به اهالی روستای قره بلاغ و روستاهای اطراف به صورت رایگان سرویس دهی خواهد کرد.

جعفری پدر بزرگوار بانی این کتابخانه در گفتگوی کوتاه با خبرنگار قافلان ظرفیت این کتابخانه را ۳ هزار جلد اعلام کرد و افزود. مبلغ 500 میلیون ریال از این هزینه ها برای تملک و احداث کتابخانه هزینه شده و مابقی برای تکمیل مسجد این روستا صرف شده است. 

وی در خصوص استفاده اهالی سایر روستاهای منطقه از این کتابخانه نیز گفت: پس از نیاز سنجی و هماهنگی با مدارس منطقه کتاب های مورد نیاز به صورت امانت به روستاهای اطراف ارسال و در اختیار اهالی و دانش آموزان قرار خواهد گرفت. 

 

 

 

 
این مطلب توسط اسماعیل مختاری بررسی شده است. تاریخ تایید: ۹۴/۰۶/۰۹ - ۲۰:۰۸
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:

1
1


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات
کاربران آنلاین (5)