فراموش کردم
اعضای انجمن(527) صفحه اصلی اخبار میانه عکس مذهبی هـنـری ورزشی حـــوادث کتاب میانه میانا تی وی معرفی همشهریان نمایندگان محترم مجلس مباحث انتخاباتی میانه اخبار ادارات و سازمانها درباره میانه بهمراه جزئیات لینکستان میانه مقررات انجمنهای صفحه اصلی
جستجوی انجمن
مدیر انجمن: مهدی عزیزی
قادرحسن زاده (HASSANZADEH )    

اولین قسمت پادکست رادیو قافلان منتشر شد

منبع : http://qaflan.ir/%DB%8C%D8%A7%D8%AF%D8%AF%D8%A7%D8
درج شده در تاریخ ۹۴/۰۵/۳۱ ساعت 11:28 بازدید کل: 104 بازدید امروز: 101
 

رادیو قافلانشورای سردبیری هفته نامه قافلان به منظور گسترش رسانه ­ها درشهرستان میانه با مساعدت و همکاری بچه های مستعد و هنرمند شهرمان اولین پادکست رادیو قافلان را آماده پخش کرده که تقدیم همشهریان عزیز می شود.

 

پادکست رادیو قافلان را  فعلاً هر 10 روز یکبار می توانید از سایت قافلان www.Qaflan.irدانلود کنید. مطمئن هستیم که قسمت های بعدی برنامه رادیویی قافلان بهتر و بهتر خواهد شد چرا که دوستان هنرمند بسیاری به ما قول همکاری دادند. رادیو قافلان به دو زبان ترکی و فارسی تهیه شده و تلاش خواهد کرد به همه موارد شهر بپردازد.در هر قسمت به ورزش سر می زند، به مسائل شهری و به مسئولین شهری سر می زند و در مورد مسائل و مشکلات شهری با آنها صحبت خواهد کرد. 

گزارشگران قافلان از سطح شهر نظرات شهروندان را در مورد موضوعات مورد بحث منعکس می کنند و از کارشناسان امور مختلف نیز استفاده خواهد شد. پل ارتباطی ما با شنوندگان پادکست رادیو قافلان پیامک شماره10004152239970 و پستالکترونیکی gaflan_news@yahoo.com چشم به راه راهنمایی و پیشنهادات اهالی فن و مخاطبان گرامی هستیم تا تجربه راه اندازی رسانه های شنیداری در شهرمان پربارتر شود. 

 

 

این مطلب توسط اسماعیل مختاری بررسی شده است. تاریخ تایید: ۹۴/۰۵/۳۱ - ۱۸:۵۱
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:

1
2
1 2


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات
کاربران آنلاین (3)