فراموش کردم
اعضای انجمن(526) صفحه اصلی اخبار میانه عکس مذهبی هـنـری ورزشی حـــوادث کتاب میانه میانا تی وی معرفی همشهریان نمایندگان محترم مجلس مباحث انتخاباتی میانه اخبار ادارات و سازمانها درباره میانه بهمراه جزئیات لینکستان میانه مقررات انجمنهای صفحه اصلی
جستجوی انجمن
مدیر انجمن: مهدی عزیزی
قادرحسن زاده (HASSANZADEH )    

عبدالهی با صندلی های خالی خداحافظی کرد

منبع : http://gaflannews.ir/city/25153-%D8%B9%D8%A8%D8%AF
درج شده در تاریخ ۹۳/۰۵/۰۱ ساعت 03:04 بازدید کل: 116 بازدید امروز: 116
 

پس از یک و نیم دهه استیلا بر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی میانه

عبدالهی با صندلی های خالی خداحافظی کرد

عبدالهی با صندلی های خالی خداحافظی کردمراسم تودیع رییس سابق اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی میانه و معارفه سرپرست جدید آن با حضور معاون فرهنگی و هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان آذربایجان شرقی در حالی انجام شد که خلاء فعالیت های فرهنگی و هنری در شهرستان سال هاست که مورد بحث فعالان این عرصه می باشد.

محسن عبدالهی 17 سال پیش، از آموزش و پرورش بخش کندوان با عنوان رییس به اداره ارشاد میانه نقل مکان کرد و توانست با مدیریت خاص خود، بیش از یک و نیم دهه در رأس این اداره مهم و اثرگذار باقی بماند و زمانی که از صندلی ریاست خداحافظی می کرد، هنوز صندلی سالن های اجتماعات و آمفی تئاتر های شهر مثل تمام این سال ها خالی بود! صندلی هایی که با هدف جذب اقشار مختلف مردم و میزبانی برنامه های فرهنگی و هنری ایجاد شده بودند ولی سیاست خاص ایشان که در بیشتر موارد شاید متفاوت با سیاست های کلی چهار دولت گذشته بود باعث روی گرداندن جوانان و فعالان فرهنگی و هنری شهرستان از این اداره شد که متولی اصلی فرهنگ در جامعه بوده و باید محلی امن برای بروز و شکوفایی استعدادهای فرهنگی و هنری آنان باشد.

در سال های اخیر اراده عمومی و ایجاد کمپین های مختلف از سوی جوانان علاقمند در این عرصه برای تغییر مدیریت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ناکام مانده بود تا جایی که هنرمندان شهر با قطع امید از تغییر این مدیر کهنه کار دست به دعا شده بودند و در برخی موارد به دنبال مدارک و سوابق بیمه ای ایشان می گشتند تا ببینند بالاخره کی بازنشسته خواهند شد؟!! اما با روی کار آمدن دولت جدید و آغاز فعالیت نماینده این دولت در شهرستان، فعالیت جوانان و فعالان عرصه فرهنگ شهرستان برای نشان دادن ضعف های موجود در این حوزه به بار نشست و حیدری آزاد برخلاف رویکرد فرمانداران دوره های گذشته با قاطعیت تمام خواستار برکناری ایشان از این سمت گشت و بالاخره پرونده ریاست محسن عبدالهی در این اداره بسته شد و با این کار جنب و جوش هنرمندان شهر برای شروعی دوباره جالب توجه است.
گفتنی است شعبانعلی حقی با 22 سال سابقه خدمت و مدرک کارشناسی ارشد علوم قرآن و حدیث که پیش از این در سازمان تبلیغات اسلامی استان تهران و سپس به عنوان کارشناس در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی میانه فعالیت داشته، به عنوان سرپرست جدید این اداره منصوب شد.

این مطلب توسط موسی اصلانی بررسی شده است. تاریخ تایید: ۹۳/۰۵/۰۱ - ۰۳:۰۶
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:

1
2
3
1 2 3


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات
کاربران آنلاین (0)