فراموش کردم
اعضای انجمن(325) مدیریت انجمن
جستجوی انجمن
قصه تنهایی (GOSEHA )    

این گیاه خانگی امواج مضر وای فای را جذب می‌کند! عکس

منبع : https://seemorgh.com/entertainment/whats-up/weird/
درج شده در تاریخ ۹۷/۱۰/۱۶ ساعت 08:27 بازدید کل: 132 بازدید امروز: 132
 
این گیاه خانگی امواج مضر وای فای را جذب می‌کند! عکس

 

شاید جالب باشد که بدانید طبق خبرهای منتشر شده گل سانسوریا توانایی جذب و کاهش مضرات امواج وای فای را دارد

قدرت و توانایی گل سانسوریا

اغلب گل‌ها و گیاهان برای رشد و سرسبزی خود به نور خورشید، هوای آزاد و امکاناتی نظیر این موارد نیازمند هستند و با در سایه قرار گرفتن، دوام چندانی ندارند و خشک می‌شوند.

با وجود همه محدودیت‌هایی که برخی از گل‌ها و گیاهان برای رشد دارند، برخی از نژاد‌های گل و گیاه نیز یافت می‌شوند که در شرایطی چون فراهم نبودن تابیدن نور خورشید به صورت مستقیم و هوای مناسب نیز رشد خوبی دارند و می‌توانند به طور مناسب مراحل رشد خود را پشت سر بگذارند.

برای انتخاب گل‌وگیاه مناسب جهت نگهداری در فضای آپارتمان باید چندین نکته اساسی را به خاطر بسپاریم و بد نیست که در این اقدام از توصیه‌ها و تجارب افرادی که به نحوی در حوزه گل‌وگیاه دارای تجربه هستند بهره‌مند شویم.

در ادامه تصویری از گیاه «سانسوریا» را مشاهده می‌کنید که بر اساس کارشناسان محیط زیستی و همچنین کارشناسان حوزه گل‌وگیاه از مقاوم‌ترین گیاهان آپارتمانی به شمار می‌رود.

«سانسوریا» قابلیت تحمل شرایط سخت مثلِ کم نوری و کم آبی را دارا بوده و گیاه مناسبی برای کاهش مضرات امواج وای فای محسوب می‌شود.


گل سانسوریا در منزل

گل سانسوریا در منزل

این مطلب توسط موسی اصلانی بررسی شده است. تاریخ تایید: ۹۷/۱۰/۱۶ - ۱۱:۲۷
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:

1
1


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات
کاربران آنلاین (1)