فراموش کردم
اعضای انجمن(326)
جستجوی انجمن
مدیر انجمن: مهدی عزیزی
قصه تنهایی (GOSEHA )    

کوتاه‌ترین ازدواج تاریخ؛ طلاق بعد از ۱۵ دقیقه

منبع : http://seemorgh.com/entertainment/whats-up/weird/4
درج شده در تاریخ ۹۷/۰۳/۲۰ ساعت 08:18 بازدید کل: 182 بازدید امروز: 178
 

کوتاه‌ترین ازدواج تاریخ؛ طلاق بعد از ۱۵ دقیقه

یک زوج جوان در دبی می‌توانند رکورد کوتاه‌ترین ازدواج تاریخ را به نام خود ثبت کنند، چون داماد کمتر از ۱۵ دقیقه بعد از ازدواجشان عروس را طلاق داد. شاید فکر کنید چه اتفاقی ممکن است روی زمین بیفتد که کسی همسرش را به این سرعت طلاق دهد. در این مورد خاص، پاسخ پول است! در واقع مهریه‌ای که داماد توافق کرده بود به پدر عروس بپردازد.

داماد توافق کرده بود ۱۰۰ هزار درهم (۲۷۲۲۴ دلار) به پدر عروس بپردازد، ۵۰ هزار درهم به محض امضا کردن سند ازدواج و ۵۰ هزار درهم هنگام ترک محضر. داماد قسمت اول پول را همانطور که قرار گذاشته بودند پرداخت کرد، اما بعد از اینکه با عروس دفتر ازدواج را ترک کرد پدرزنش نیمه دوم پول را طلب کرد و داماد از او خواست پنج دقیقه صبر کند، پول درماشین است و جای نگرانی نیست.

اما پدر عروس اصرار کرد داماد باید یکی از دوستان یا بستگانش را برای آوردن پول ازماشین بفرستد. این بحث در حضور دوستان و خانواده تازه عروس و داماد اتفاق افتاد و باعث شد داماد احساس توهین و تحقیر کند. بنابراین به دفتر ازدواج و طلاق برگشت و همسرش را طلاق داد. او به پدر عروس گفت دخترش را نمی‌خواهد و وقتی هنوز امضای ازدواجشان خشک نشده بود زنش را طلاق داد.

این مطلب توسط مهدی عزیزی بررسی شده است. تاریخ تایید: ۹۷/۰۳/۲۱ - ۰۹:۱۷
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:

1
1


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات