فراموش کردم
اعضای انجمن(131)
جستجوی انجمن
قصه تنهایی (GOSEHA )    

زن سرشناسی که با تزریق باکتری خودش را جوان نگه می دارد!! عکس

منبع : http://seemorgh.com/entertainment/whats-up/weird/3
درج شده در تاریخ ۹۶/۰۷/۲۲ ساعت 11:12 بازدید کل: 79 بازدید امروز: 77
 

مانوش هنرپیشه فرانسوی با تزریق باکتری های خاص سعی می کند که خودش را جوان نگه دارد!

تزریق باکتری 3.5 میلیون ساله برای جوان ماندن!

یک هنرپیشه فرانسوی ۴۵ ساله یک باسیل ۳۵ میلیون ساله کشف شده از اعماق یخ های سیبری را به خود تزریق می کند تا بدین طریق بتواند از روند پیری خود پیشگیری نماید.

این خانم که به «مانوش» ملقب است خود را به یک موش آزمایشگاهی تبدیل کرده تا نخستین انسانی باشد که باکتری کهنسال و باستانی Bacillus F را به خود تزریق می کند. سلول های باکتری یاد شده هیچ نشانه ای از گذر زمان را در خود نشان نمی دهند و این طور تصور می شود که شاید بتواند از پیری سلول های انسان هم پیشگیری کند.

هنرپیشه موردبحث به مدت سه ماه است که این تزریق را انجام می دهد و ادعا می کند که باسیل اف موثر واقع شده و در حال حاضر، وی از نظر ظاهری و روحی بسیار جوان تر از آن چه هست، به نظر می رسد.

 

مانوش هنرپیشه سرشناس

مانوش هنرپیشه سرشناس

 

آیا این روش موثر است؟

شاید بد نباشد بدانید که باسیل اف را نخستین بار توسط یک دانشمند روسی در منطقه منجده در شمال غربی روسی کشف کرد. در سال ۲۰۱۵ میلادی، گروهی از محققان و دانشمندان DNA این باکتری را رمزگشایی کرده و متوجه شدند که با تمامی سلول های موجود در طبیعت متفاوت است.

نتیجه این تحقیقات ثابت کرد که باسیل اف هیچ نشانه ای از پیری و گذر زمان را ندارد. به این مفهوم که می تواند همیشه جوان و زنده بماند.

این هنرپیشه با شنیدن این ادعای علمی فرض را بر این گذاشته که شاید با تزریق این باکتری به جریان خونش بتواند از پیر شدنش پیشگیری کرده و همیشه جوان بماند.

این مطلب توسط میثم عظیمی. بررسی شده است. تاریخ تایید: ۹۶/۰۷/۲۲ - ۱۱:۳۱
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:

1
1


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات
کاربران آنلاین (7)