فراموش کردم
اعضای انجمن(191) مدیریت انجمن طریقه آپلود عکس و فیلم و موسیقی طریقه قرار دادن موسیقی و کلیپ در مطالب
جستجوی انجمن
*فراز* (Faraz021 )    

مردم بیشتر زمان خود را پای کدام خاصیت تلفن های هوشمند صرف می کنند؟

منبع : http://gsm.ir/news/showNews.action?_id=20352
درج شده در تاریخ ۹۱/۰۴/۱۵ ساعت 12:21 بازدید کل: 765 بازدید امروز: 116
 

 

نتایج یک تحقیق نشان می‌دهد که اغلب صاحبان تلفن‌های همراه هوشمند بیشتر وقت خود را صرف وبگردی و بازدید از شبکه‌های اجتماعی و یا انجام بازی‌های رایانه‌ای می‌کنند و وقت کمتری را برای ایجاد یک تماس تلفنی با تلفن همراه خود صرف می‌کنند.
 
 
 
در حال حاضر با معرفی مدل‌های گوناگون تلفن‌های همراه هوشمند از شرکت‌های مختلف، کاربرد اصلی این وسیله کم‌کم به فراموشی رفته و به عنوان یک گجت، نقش‌های مختلفی ازقبیل یک دوربین عکاسی یا ابزاری برای انجام بازی‌های کامپیوتری را ایفا می‌کند.
 
به گزارش ایتنا انجام یک بررسی نشان می‌دهد متوسط زمانی که یک کاربر از تلفن همراه هوشمندش استفاده می‌کند حدود ۲ ساعت در شبانه روز است که در این مدت زمان، حدود ۲۵ دقیقه  را صرف گشت و گذار در اینترنت، ۱۷ دقیقه را صرف سرزدن به شبکه‌های اجتماعی و ۱۳ دقیقه را به انجام بازی‌های رایانه‌ای اختصاص داده و حدود ۱۶ دقیقه را موسیقی گوش می‌دهد.
 
این درحالی است که زمانی که کاربران برای برقراری تماس تلفنی اختصاص می‌دهند حدود یک پنجم کل زمانی است که از یک تلفن همراه هوشمند در طول شبانه روز استفاده می‌کنند.
 
تحقیقات نشان می‌دهد کاربران حدود ۱۱ دقیقه در طول شبانه روز به چک کردند ایمیل‌ها و حدود ۱۰ دقیقه از وقت خود را با ارسال پیام کوتاه می‌گذرانند.
 
بر اساس نظرسنجی‌ها، کاربران تلفن‌های همراه فقط ۳ دقیقه از وقت خود در طول یک شبانه روز را به گرفتن عکس با همراه خود اختصاص می‌دهند.
 
دیوید جانسون مدیر اپراتور O۲ در انگلستان عقیده دارد تلفن همراه هوشمند امروزه به نمونه دیجیتالی چاقوهای سوییسی تبدیل شده‌اند. چراکه در هر لحظه می‌توانند نقش‌های مختلفی مانند یک کتاب، ساعت زنگدار، لپ‌تاپ و اسباب بازی را برای صاحبانشان بازی کنند.
تاریخ آخرین ویرایش مطلب: تاریخ آخرین ویرایش: ۹۱/۰۴/۱۵ - ۱۲:۲۱
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:

1
1


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات
کاربران آنلاین (1)