فراموش کردم
اعضای انجمن(111) همه اخبار و مطالب میانه صفحه اصلی انجمن درباره میانه بهمراه جزئیات مقررات انجمنهای صفحه اصلی
جستجوی انجمن
مدیر انجمن: مهدی عزیزی
جهانفر پیمان (FILMNGO )    

متاسفانه دکتر مددی جواب اعتماد هنرمندان میانه را نداد

درج شده در تاریخ ۹۴/۰۶/۲۷ ساعت 15:35 بازدید کل: 310 بازدید امروز: 303
 

بعضی ازمطالب و فرمایشات آقای مددی از منابع :

http://drmadadi.ir/news/item/435-khane-farhang-honar1.html

http://www.miyanali.com/sepahsalar1/9

http://www.miyanali.com/madadii/197

نشستهای حضوری بین جمع کثیری از هنرمندان و دکتر مددی طبق جلسات مکرر طبق سند

نشست حضوری چندین جلسه بین پیمان جهانفر رییس وقت انجمن فیلم میانه و دکتر مددی طبق سند و شواهد

 تاریخ 23 مرداد 1393به همت جمعی از اهالی فرهنگ و هنرشهرستان میانه با دعوت قبلی ،اولین مجمع عمومی هنرمندان میانه طبق پیشنهاد دکتر مددی؛نماینده پرتلاش مردم شریف شهرستان میانه در مجلس شورای اسلامی در محل سالن اجتماعات اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در خصوص تشکیل و احداث خانه هنرمندان میانه و همینطور تاسیس و راه اندازی دفتر یا شاخه ای از دفترانجمن سینمای جوان ایران  که طبق فرمایشات آقای دکتر مددی تمامی مجوز و اعتبارات مربوطه را اخذ کرده اند را تشکیل دادیم .

در ابتدای جلسه دکتر مددی ضمن قدردانی از حضور تک تک هنرمندان در مورد پیدایش هنر سخن به میان آورد و هنر را یک ابزار بسیار قوی در جهت تعالی بشر از راههای مختلف  به طرف معبود انسانها  را بیان نمود و اذعان داشت که بنده در حوزه هنر تمام سعی و تلاشم را در جهت پشبرد اهداف هنرمندان مظلوم و ستم دیده این شهرستان به کار خواهم گرفت تا نتیجه مثمر ثمر را بگیرم .

خاطر نشان کرد: بنده از مشکلات و مطالبات شما هنرمندان عزیز میانه ای اطلاع کامل داشتم و همواره پیگیر مطالبات شما عزیزان بودم که در زمان وزارت آقای حسینی موفق به تحقق مطالبات شما نشدیم اما با روی کارآمدن آقای جنتی؛وزیر محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی جلسات متعددی با ایشان داشتم که از نتایج آن می توان به أخذ مجوز خانه فرهنگ و هنر و انجمن سینمای جوان همچنین تغییر رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی میانه با دستور مستقیم مقام عالی وزارت اشاره کرد.

بنده به نمایندگی از هنرمندان حاضر از زحمات و تلاشهای دکتر مددی در زمینه أخذ مجوز خانه فرهنگ و هنر و انجمن سینمای جوان  قدردانی کرد و انتخاب اعضای هیأت مؤسس خانه فرهنگ و هنر  از هر طیف هنری طبق انتخاب خود صنوف هنری و اعضای حاضر در جلسه انتخاب گردید  و قرار شد در عرض دو روز صورت جلسه انتخاب هیات موسس تنظیم و به امضا اعضا برسد که بنده هم در عرض دو روز تنظیم کردم و تمامی اعضا امضا نمودندو تحویل آقای دکتر مددی دادم .  طبق فرمایش آقای دکترمددی که میگفتند وزیر دستور اکید به مدیر کل استان آذربایجانشرقی را صادر کرده تا در اسرع وقت دفتر انجمن سینمای جوان را دایر کنید و همچنین اعتبار میلیاردی برای احداث خانه هنرمندان شهرستان میانه را  داده است .

بنده نیز از فرط شادی سریعا صورت جلسات را به امضا هیات موسس انتخابی اعضا رساندم (خود دکتر مددی نیز جزو هیات موسس هستند) و به آقای دکتر مددی تحویل دادم .

اخیرا از مسئولین اداره ارشاد شهرستان میانه طبق سند با خبر شدیم برای دایر کردن دفتر انجمن سینمای جوان همچین دستوری نداریم و انجمن سینمای جوان ایران مخالف این کار هستند .

آقای وزیر : شما پس چطور دستور دایر کردن دفتر انجمن سینمای جوان میانه را به تبریز دادید که خبر ندارند ؟ شاید آقای وزیر به آقای دکتر مددی قول دفتر رو دادند و اداره کل ارشاد استان خبر ندارند !؟

جناب دکتر مددی نماینده محترم مردم شریف میانه و علی الخصوص هنرمندان عزیز میانه :

در رابطه با احداث خانه هنرمندان به نظر بنده شما دیگه زحمت احداث  خانه هنرمندان رو نکشید . اولا داریم برا انتخابات دیگه آماده میشیم و وقت شما به اتمام رسیده است و معلوم نیست باز کدوم دکتر/ مهندس منتخب این ملت عزیز میشه و بخواد پروژه های ناتمام شمارو ادامه بده یانه یا اصلا هنر دوست بشه یا هنر کش . دوم اینکه یواش یواش عمرمون رو به اتمامه چون تمام هنرمندان سنشون گذشته یواش یواش رفتنی هستیم پس به فکر وادی رحمت ( قطعه هنرمندان ) ما باشید مثل دیگر شهرها .

کلام آخر : جناب دکتر مددی من  با توجه به اینکه به شما احترام خاصی قائل بودم و هستم با حرف شماهنرمندان را به مجمع دعوت کردم و به نمایندگی حرف زدم و الان هم منتظر جواب شما هستم و هستند .

شاید اولین سوالی که از من بپرسین این باشه : چرا نیومدین به خودم بگین ؟

من ده بار به خودتون گفتم.

سه بار مغازه تون رفتم به برادر بزرگتون که رییس دفترتون هستن گفتم.

دوبار به آقای شکوری گفتم حضورا.

چهار بار تلفنی با آقای شکوری حرف زدم.

نتیجه نشد خواستم از طریق رسانه پیگیر باشم . لطفا جواب هنرمندان گرانقدر این شهر رو بدید .

  

 

این مطلب توسط اسماعیل مختاری بررسی شده است. تاریخ تایید: ۹۴/۰۶/۲۸ - ۰۲:۳۵
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:

1
1


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات
کاربران آنلاین (0)