فراموش کردم
اعضای انجمن(63)
جستجوی انجمن
مدیر انجمن: خرپای تیرچه صنعتی مرکزی میانه
فراز احمدی (Eskafild )    

میانه یاب، شبکه گردشگری مجازی میانه افتتاح شد

منبع : miyanehyab.com
درج شده در تاریخ ۹۳/۰۲/۲۹ ساعت 13:21 بازدید کل: 60 بازدید امروز: 56
 

به نام خدایی که در این نزدیکی است

همواره یکی از راه های جذب گردشگر در هر نقطه از جهان معرفی مناسب شهر یا مکان مورد نظر و نیز ارائه یا بدست آوردن اطلاعات مکفی و دقیق در کمترین زمان است. اطلاعاتی از قبیل آگاهی از اماکن تاریخی، پارک ها، مراکز اقامتی، بانک ها، درمانگاه ها و...

لزوم توجه در پاسخ به نیازهای گردشگران و همشهریان در بدست آوردن سریع اطلاعات و نیز توجه به فقدان پایگاه اطلاع رسانی جامع در این باب سبب شد که میانه یاب وارد عرصه شود تا در سطحی نسبتاً وسیع پاسخگوی نیازها باشد و این گام میسر خواهد شد زمانی که گام به گام یاری گر هم باشیم.

از آنجا که تصاویر مربوط به شهر میانه در شبکه های اینترنتی همواره به صورت جسته و گریخته و پراکنده به چشم می خورد لذا با امکان ایجاد شده در شبکه گردشگری میانه یاب کاربران خواهند تواست ضمن تدوین تصاویر و حتی ثبت عکس های جدید از موقعیت های مد نظر خود آنها را با نام شخصی در میانه یاب درج کنند و در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارند.

همینطور کسبه و اصناف محترم می توانند با ثبت رایگان اماکن تجاری خود در این شبکه، در سطحی وسیع و بدون مرز دیده شده و مضافاً قدمی در راستای توسعه گردشگری بردارند.

در ابتدای کار میانه یاب تلاش خود را برای جمع آوری اطلاعات دقیق از شهر میانه به کار خواهد بست تا در صورت توسعه در گام های بعدی شهر های همجوار و نیز بخش های تابعه میانه به آن اضافه شود تا در نهایت امر میانه ی عظیم را با شایستگی ستودنی اش با پسوند دروازه ی آذربایجان در اوج ماندگار کنیم.

کلام غایی را با شعار میانه یاب نقطه می گذاریم: "در خانه بنشینید و در شهر قدم بزنید."

این مطلب توسط اسماعیل مختاری بررسی شده است. تاریخ تایید: ۹۳/۰۲/۳۰ - ۱۷:۰۱
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:

1
2
3
1 2 3


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات
کاربران آنلاین (1)