فراموش کردم
لطفا تایپ کنید...
رتبه کلی: 25


درباره من
تحصیلات:
لیسانس الکترونیک از دانشگاه حکیم سبزواری

فوق لیسانس الکترونیک از دانشگاه شهید رجایی تهران

رتبه 12 کنکور دکتری الکترونیک 94 از بین 1745 داوطلب
دانشجوی دکتری الکترونیک دانشگاه زنجان
متولد 1364


مهدی عزیزی (Azizi )    
1- خیر 75% 2- بلی 25% مجموع آراء: 138 رایرای ها قابل مشاهده است
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
یاسرمحمدی(2030 )
۹۶/۱۰/۱۱ - 11:17
کلیدشو هنوز پیدا نکرده
مهدی گودرزی 313(amir2015 )
۹۷/۰۵/۱۱ - 08:11
آقای عزیزی و دوستان تا 1400 با روحانی az:-Paz:-Paz:-Paz:-Paz:-Paz:-Paz:-Paz:-Paz:-P
مهدی گودرزی 313(amir2015 )
۹۷/۰۵/۱۱ - 08:12
نقل قول:
زرین.: نگویید هر دولتی، ما استثناهایی مثل احمدی نژاد داشتیم اونم هشت سال.
بله حق با شماست هیچ کسی نمیتونه مثه آقای روحانی کشورو فلج کن
مهدی عزیزی(Azizi )
۹۷/۰۵/۱۱ - 11:21
نقل قول:
مهدی گودرزی 313: آقای عزیزی و دوستان تا 1400 با روحانی
اگر رئیسی می آمد اینطور نمی شد؟ شما می گفتید برجام بی تاثیر است. اگر بی تاثیر بود پس از از بین رفتن برجام هیچ اتفاقی نمی افتاد.
روحانی به مردمی که بهش رای داده بودند وفادار نبود و بسیاری از کابینه خود را از طیف اصولگرا انتخاب کرد و در عمل همان سیاست های مد نظر طرف مقابل را اجرا کرد. اگر کسی بخاطر فشار نمی تواند کاری بکند بهتر است استعفا دهد.
البته فساد اصولگرا و اصلاح طلب نمی شناسد و متاسفانه کل کشور را گرفته است. با این وضعیت مردم در 1400 دیگر با چه امیدی به پای صندوق رای بروند تا دولتی هیچ کاره انتخاب کنند؟
مهدی گودرزی 313(amir2015 )
۹۷/۰۵/۱۱ - 12:20
نقل قول:
مهدی عزیزی: اگر رئیسی می آمد اینطور نمی شد؟ شما می گفتید برجام بی تاثیر است. اگر بی تاثیر بود پس از از بین رفتن برجام هیچ اتفاقی نمی افتاد. روحانی به مردمی که بهش رای داده بودند وفادار نبود و بسیاری از کابینه خود را از طیف اصولگرا انتخاب کرد و در عمل همان سیاست های مد نظر طرف مقابل را اجرا کرد. اگر کسی بخاطر فشار نمی تواند کاری بکند بهتر است استعفا دهد. البته فساد اصولگرا و اصلاح طلب نمی شناسد و متاسفانه کل کشور را گرفته است. با این وضعیت مردم در 1400 دیگر با چه امیدی به پای صندوق رای بروند تا دولتی هیچ کاره انتخاب کنند؟
ببیند دوست عزیز برجام تمام دنیای شماها بود که ترامپ با یه تلنگر ترکوندش و دولت بی تدبیری و نا امیدی فقط وایساد تویت بازی کردن بعد از این حرکت امریکا ، شما بودین به برجام میگفتین فتح الفتوح که ملت ایران در آخر دیدن که تمام ثمره مذاکره شما فقط یه سرخودکار بود که ظریف سمت موگرینی پرتاب کرد ...ما مخالف مذاکره نیستم و اما نه با شیطانی که میخاد دنیا رو زیر یوغ خودش بگیر و در طول تاریخ همیشه کینه خودشو به سرزمین ما نشون داد و فقط به اشغال سرزمین ما راضی میشه ...جانبعالی و همفکرانتون حتی ملی گرا هم نیستین اگه بودین حداقل از روابط گذشته امریکا با ایران درس میگرفتین ...منظور من این نیست که اگر رئیسی یا قالیباف میومدن ما مشکل نداشتیم نه من اصلا همچین منظوری ندارم ولی حداقل اگه اونا میومدن کشورو به حال خود رها نمیکردن وانقد بی خیال نبودن در این چنین وضعتی که کشور ما دچار یه جنگ ترکیبی ( نظامی ،روانی ، اقتصادی ، فرهنگی ، سیاسی اجتماعی) شده و مردم باید مسولین خودشون فعال و جهادی در کنار خودببینند،نه مردم مسولی نیمخان که یه مشت درمونده، وا داد باشند که هرکجا منفعتشون باشه برن اون طرفی... آیا شما مسولی تو این دولت میبنی اونطور که شایسته شرایط کنونی کشور پای کار باش، نه خبری از این مسولین نیست . کسانی که می گفتند تا 1400 با روحانی نمیبنید دولتی که انتخاب کردند
در این بحران و شرایط سخت کنونی مردمو رها کرده و میره توچال با وزراشون تفریح عکس میگیرن بذارن اینستا و آیا این بی خیالی ها به باور و امید این مردم لطمه نمیزن این تورم افسار گیسخته و قعطی برق بی دلیل ، دیر حقوق دادن به کارمندان وغیر ه که تو این چند وقت بوجود آیا هدفش به جز این که صدای مردم ایرانو در بیاره شما ها چرا خودتونو بخواب زدین بزرگان دیدگاه شما که امثال صادق زیبا کلامها هستن صداشون دراومد از کارکرد این دولت ....بعدشم کدوم وزیر دولت آقای روحانی اصول گراست ...هرچی تکنو کرات مولتی میلیارد لیبرال هستش که از بازماندگان تفکر آقای هاشمی هستند همه رو جمع کرد یه جا ..بطور مثال مشخص که امثال آخوندی که نماینده موسوی بود تو 88 و باجناق ناطق نوریه تا قبل از انقلاب یه دوچرخه نداشته الان بالای چند هزار میلیارد سرمایه دار دیگه گوشش به حرف کسی بدهکار نیست یا آقای علوی وزیر اطلاعات بر می گرد میگه که با مفاسد اقتصادی فشار نیارین باعث مختل شدن امنیت اقتصادی میشه ....البته یامودن نره یکی از نهاد های که باید جلوی فسادبگیرو وزرات اطلاعات که آقای روحانی بدونه هیچ آورده ای و تجربه ای در این زمینه ،آقای علوی رو برای این پست انتخاب کرد

دولتی که در حال حاضر هستش فقط به دنبال افزایش نارضایتی در بین مردم تا بتون با اون نظام رو تحت فشار بذار برای برجام های دیگر یا مملکتو به آشوب بکشون :-)chox-

مهدی عزیزی(Azizi )
۹۷/۰۵/۱۱ - 13:05
نقل قول:
مهدی گودرزی 313: دولتی که در حال حاضر هستش فقط به دنبال افزایش نارضایتی
گفتم که شما می گفتید برجام بی تاثیر است ولی تاثیرش را دیدید. اگر برجام بی تاثیر بود بحران بعد از حذف برجام بوجود نمی آمد.
مهدی گودرزی 313(amir2015 )
۹۷/۰۵/۱۳ - 08:07
نقل قول:
مهدی عزیزی: گفتم که شما می گفتید برجام بی تاثیر است ولی تاثیرش را دیدید. اگر برجام بی تاثیر بود بحران بعد از حذف برجام بوجود نمی آمد.
از شما بعید به عنوان یه مدر س دانشگاه که تمام مشکلاتو ربط میدین به نبود برجام ....دولت با کار نکردن سعی دار تا فشار اقتصادی روی مردم چند برابر شه ودر نهایت منجر به اعتراض مردم بشه ....تا بتونه مجوز مذاکرات بعدی رو بگیر
مهدی عزیزی(Azizi )
۹۷/۰۵/۱۳ - 11:48
نقل قول:
مهدی گودرزی 313: تمام مشکلاتو ربط میدین به نبود برجام
دوست من تمام مشکلات نه، فقط مشکل سقوط ارزش پول ملی و گرانی های حاصل از آن. سر منشا تمام مشکلات فقط یک عامل نیست. ولی یکی از عوامل اصلی ثبات ریال این چند سال، برجام بود. همزمانی خروج آمریکا از برجام و سقوط ارزش ریال ایران اتفاقی نیست.
شما ادعا دارید که دولت عمدا این کار را کرده است؟ در تمامی دوران ریاست جمهوری کشور این اتفاق افتاده است. همه اینها عمدا می خواستن اعتبار دولت خود را مخدوش کنند؟ بخصوص این دولت که تنها افتخارش حفظ ارزش پول ملی بود.
ضمنا فکر نکنید که من طرفدار دولت فعلی هستم. با کمی حساب کتاب می توان فهمید که این دولت از احمدی نژاد هم بدتر عمل کرده است.
مهدی گودرزی 313(amir2015 )
۹۷/۰۵/۱۳ - 12:39
نقل قول:
مهدی عزیزی: شما ادعا دارید که دولت عمدا این کار را کرده است؟ در تمامی دوران ریاست جمهوری کشور این اتفاق افتاده است. همه اینها عمدا می خواستن اعتبار دولت خود را مخدوش کنند؟ بخصوص این دولت که تنها افتخارش حفظ ارزش پول ملی بود.
فرمایش شما درست در تمام دولتها این مشکلات بود ولی عرض من این که این دولت تمام قد پای کار نیست و با کم کاری در کنار چراغ سبز لاریجانی در مجلس اوضاع به این وخامت رسیده و از دید من این شرایط میتوانست به این وخامت نباشد و هدف روحانی از ایجاد این نارضایتی گرفتن مجوز مذاکره اس


ممنون وقت گذاشتین ^:)^^:)^^:)^^:)^^:)^
مهدی عزیزی(Azizi )
۹۷/۰۵/۱۳ - 13:06
نقل قول:
مهدی گودرزی 313: هدف روحانی از ایجاد این نارضایتی گرفتن مجوز مذاکره اس
نه من اینو قبول نمی کنم. به هر حال هر کسی سر کار هست، اعتبارش براش مهمه. این حرف شما مثل تئوری توطئه هست.
خواهش می کنم، خوشحال شدم.@};-
زرین.(i1u2 )
۹۷/۰۵/۱۴ - 20:55
نقل قول:
مهدی گودرزی 313: بله حق با شماست هیچ کسی نمیتونه مثه آقای روحانی کشورو فلج کن
تفاوت ما و شما از همینجا نشات میگیرد که ما با کسی عهد اخوت نبسته ایم و نسبت به وضع موجود معترضیم اما شما از بعضی ها امام و معصوم ساخته اید و به هیچ وجه اشتباهاتشان را قبول نمیکنید و تاریخ را بارها و بارها حاضر هستید تکرار کنید.
مهدی گودرزی 313(amir2015 )
۹۷/۰۵/۱۵ - 08:37
نقل قول:
زرین.: تفاوت ما و شما از همینجا نشات میگیرد که ما با کسی عهد اخوت نبسته ایم و نسبت به وضع موجود معترضیم اما شما از بعضی ها امام و معصوم ساخته اید و به هیچ وجه اشتباهاتشان را قبول نمیکنید و تاریخ را بارها و بارها حاضر هستید تکرار کنید.
نه اون مدلی به قضیه نگاه نکن و برچسب نزن... و وضعیت موجود و نظر منو به نفع خودت و همفکرانت تعبیر نکن ... من و امثال من طرفدار انقلاب هستیم نه طرفدار اصلاح طلبیم نه اصول گرا و معتقدیم انقلاب با کسی عهد اخوت نبسته ، شما به جمهوری اسلامی فک میکنی ولی ما به انقلاب اسلامی... ..شما در دوره اول همش روحانی رو با احمدی نژاد مقایسه کردین ، دوره دوم به مرحله ای رسیدن که هیچی واسه گفتن ندارین ، دقیقااا هیچی تمام دستاورد بزرگان برانداز شما همون برجام بود که اگر برنامه ثریا رو دیده باشی به این نکته می رسیدی که دقیقاا متن برجام بدونه کوچکترین کم کاستی دو سال قبل از اینکه به مرحله امضا هردوطرف مذاکره برسه در اختیار اندیشکده ها بود و رحانی و تیمش فقط امضا کننده بودن و فقط دورغ تحویل ملت ایران دادند ..و روحانی برای اینکه بتونه رای غیر حلال از مردم جمع کن با همدستی صدا و سیما که جیره خوار دولت، اینو انقد بزرگش کردن ک اذهان عمومی رو ببرن سمت اینکه به قول خود روحانی فتح الفتوح انجام شده ، قرار بود در همه زمینه تحول ایجاد بشه .کجاست از هوای خوزستان تا محیط زیست تا وضع معیشت مردم وغیره چی شد .....

و امثال جنابعالی شریک جرم این دولت هستین چرا که به ناحق ازش دفاع کردین و هرچیزی رو که به دیگران نسبت دادین همش در دولت روحانی اتفاق افتاد ...
زهرا1369(mat1354 )
۹۸/۰۴/۱۶ - 02:27
اونم خدا می دونه:-((:-((:-((:-((
یا فارس الحجاز(iran2500 )
۹۸/۰۴/۱۶ - 02:30
تا 1400 همه رو بدبخت کردین با رای دادنتون به این بی غیرتا
زهرا1369(mat1354 )
۹۸/۰۴/۱۶ - 02:35
نقل قول:
یا فارس الحجاز: تا 1400 همه رو بدبخت کردین با رای دادنتون به این بی غیرتا
بحث30یا30 ممنوع هیچ وقت هم فش نده:-O
یا فارس الحجاز(iran2500 )
۹۸/۰۴/۱۶ - 02:38
نقل قول:
زهرا1369: بحث30یا30
بحث سیاسی نیست یه عده تو این سایت و جامعه در این وضعیت وخیم اقتصادی کشور نقش مستقیم
زهرا1369(mat1354 )
۹۸/۰۴/۱۶ - 02:40
نقل قول:
یا فارس الحجاز: بحث سیاسی نیست یه عده تو این سایت و جامعه در این وضعیت وخیم اقتصادی کشور نقش مستقیم
انشالله درست می شه بردار خدا کریمه
یا فارس الحجاز(iran2500 )
۹۸/۰۴/۱۶ - 02:41
نقل قول:
زهرا1369: بردار
بله ان شااااا درست میشه فقط در یک صورت که به سرنوشت بنی صدر دچار شه
زهرا1369(mat1354 )
۹۸/۰۴/۱۶ - 03:30
نقل قول:
یا فارس الحجاز: بله ان شااااا درست میشه فقط در یک صورت که به سرنوشت بنی صدر دچار شه
بله ان شااااا درست میشه فقط در یک صورت که به سرنوشت بنی صدر دچار شه

[-X[-X[-X[-X[-X[-X[-X[-X[-X[-X[-X


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
کاربران آنلاین (0)