فراموش کردم
اعضای انجمن(527) صفحه اصلی اخبار میانه عکس مذهبی هـنـری ورزشی حـــوادث کتاب میانه میانا تی وی معرفی همشهریان نمایندگان محترم مجلس مباحث انتخاباتی میانه اخبار ادارات و سازمانها درباره میانه بهمراه جزئیات لینکستان میانه مقررات انجمنهای صفحه اصلی
جستجوی انجمن
مدیر انجمن: مهدی عزیزی
مهدی عزیزی (Azizi )    

حل شدن مشکل مالی سایت

درج شده در تاریخ ۹۵/۱۱/۱۵ ساعت 14:03 بازدید کل: 679 بازدید امروز: 668
 

با سلام

اخیرا مطلبی را در مورد کاهش تعداد کاربران سایت و مشکلات مالی آن ارسال کرده بودم. پس از آن تعدادی از کاربران بزرگوار مبالغی از طریق حمایت مالی به سایت ارسال کردند. (از 1 هزار تومان تا 100 هزار تومان) همچنین تبلیغات سایت را برای بازدید کنندگان غیر عضو سایت افزایش دادم. اکنون تقریبا مشکل مالی سایت حل شده است.

با این مطلب خواستم به اطلاع کاربرانی که نگران سایت بودند برسانم که دیگر نیازی نیست حتما مبلغی به سایت بفرستند. البته هر چه مبلغ بیشتری به حساب سایت واریز شود، سایت نیز محکم تر به کارش ادامه می دهد ولی اگر خودتان اولویت های دیگری برای خرج کردن پولتان داشتید نیازی نیست آن را به حساب سایت واریز نمایید. 

با تشکر از اعضای محترم سایت.

این مطلب توسط مهدی عزیزی بررسی شده است. تاریخ تایید: ۹۵/۱۱/۱۵ - ۱۴:۰۳
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر

1
2
1 2


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات
کاربران آنلاین (0)