فراموش کردم
اعضای انجمن(326)
جستجوی انجمن
مدیر انجمن: مهدی عزیزی
مهدی عزیزی (Azizi )    

Miyanali.com یک ساله شد

درج شده در تاریخ ۸۸/۰۵/۲۹ ساعت 03:51 بازدید کل: 1203 بازدید امروز: 66
 

  Miyanali.com یک ساله شد


 امروز بیست و نهم مرداد سال 1388  و  اولین سالروز  ثبت دامنه Miyanali.com  می باشد .


شروع فعالیت Miyanali.com  قبل از اینکه به این نام شناخته شود از حدود سال 1385 بود که  نقشه  فلش میانه  را در زیر دامنه Miyana-map.150m.com  ارائه می داد . میانامپ سپس به 110mb.com  منتقل گردید و در آن جا ارسال نظرات نیز فعال شد. این اولین بار بود که وبسایت رفته رفته به سمت Dynamic  بودن (قابلیت پویایی  و ذخیره سازی اطلاعات در SERVER) پیش می رفت .  110mb.com  به خاطر ساپورت زبان برنامه نویسی PHP محیط خوبی برای تکامل سایت بود و اولین برنامه های سایت هم در این وبسایت نوشته شده است .  پس از طراحی سایتی دیگر و پیوستن برنامه های آن به میانا مپ برنامه سایت جامع تر گردید ولی یکی از مشکلات 110mb.com   عدم ساپورت پایگاه داده MySQL بود که باعث می شد تمام اطلاعات در فایل متن ذخیره گردد. پس از مدتی برنامه نویسی برای قسمت Chat  و صفحات شخصی افراد و تصحیح برنامه های قبلی در تاریخ 29 مرداد 1387 دامنه Miyanali.com  ثبت گردید و بعد از ظهر همان روز آغاز به کار کرد. در هنگام شروع به کار Miyanali.com این وبسایت خطاها و مشکلات بسیاری داشت که تا به امروز قسمتی اعظم آن رفع شده است. وبسایت Miyanali.com  اولین و تنها وبسایت پویای (Dynamic) میانه با بهره مندی از راهنمایی های همشهریان و همچنین دوستان دیگر روز به روز مشکلات خود را حل  نموده  و امکانات جدیدی را به سایت  اضافه کرده است. افزودن نقشه تهران و مخصوصا نقشه تبریز به سایت باعث افزایش قابل ملاحظه ای در ترافیک سایت گردید و در همین اواخر نیز اطلاعات Miyanali.com  از فایل های متنی که یادگار 110mb بود به MySQL DataBase  انتقال یافت که نقش بسزایی در افزایش سرعت سایت دارد.

در پایان از همه دوستان که با راهنمایی های خود و ارسال مطالب  باعث افزایش کیفیت سایت شده اند متشکریم .

بر خود وظیفه می دانم که از تک تک بزرگواران تشکر کنم:

آقای مهدی احمدی  با ارسال مطالب در مورد شهر میانه  و راهنمایی در  افزایش کیفیت سایت.

آقای مختاری (Miyanehpix) که بعد از خود بنده اولین نفری بوند که در سایت ثبت نام کردند .  با معرفی سایت Miyanali.com  در میانالینک و ارسال نقطه نظرات خود ما را بسیار یاری فرموند.

خانم مهسا تقی پور که از اولین کسانی بودند که در سایت ثبت نام کردند و در بهتر شدن سایت نقش بسزایی داشتند.

آقای محسن قهرمانی با راهنمایی های ارزنده و ارسال مطالب پر محتوا .

آقای مهدی رضایی نیز با ارائه پیشنهادات ارزنده.

خانم معصومه اسمعیل بیگی ، آقای حسین نقیلوی ، آقای فاروق صالحی ، آقای حسین خندانی ، آقای شمس الله رضویاننمودار تعداد نفرات بازدید کننده از سایت در هر هفته  :(Google anylitics)
نمودار تعداد صفحات بازدید شده در هر هفته : (Google anylitics)
نمودار ماهیانه پلسک :
نم.ودار پلسک

 

تاریخ آخرین ویرایش مطلب: تاریخ آخرین ویرایش: ۹۰/۱۲/۱۶ - ۰۱:۵۲
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:

1
1


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات
کاربران آنلاین (3)