فراموش کردم
اعضای انجمن(413) قوانین ارسال مطلب
جستجوی انجمن
مهدی عزیزی (Azizi )    

ورزش میانه در بین پنج شهر فعال استان قرار گرفت

منبع : Gaflannews.com
درج شده در تاریخ ۸۷/۱۱/۱۱ ساعت 13:58 بازدید کل: 424 بازدید امروز: 41
 
ورزش میانه در بین پنج شهر فعال استان قرار گرفت

شهرهاي فعال آذربايجان شرقي در عرصه هاي مختلف ورزشي معرفي شدند

به گزارش ايرنا، مديرکل تربيت بدني آذربايجان شرقي در اين باره گفت: در اين رتبه بندي شهرهاي مختلف استان بر اساس فعاليتهاي عمراني ، ورزشي در بعدهاي همگاني و قهرماني ارزيابي شدند و تبريز ، ميانه ، مرند ، ملکان و مراغه به عنوان پنج شهر فعال استان در عرصه هاي مختلف ورزشي شناخته شدند.
"غلامحسين فخاري" تصريح کرد: توسعه ورزش همگاني و ايجاد 10 ايستگاه ورزش صبحگاهي ، توسعه ورزش در روستاها ، راه اندازي بيش از 49 هيات ورزشي در بخش بانوان و آقايان ، تملک بيش از 40 هکتار زمين با کاربري ورزشي ، حضور 14 ورزشکار در اردو هاي تيم ملي و احداث ديواره صخره نوردي و ايجاد کمپ و پناهگاه در دامنه کوه سهند در تربيت بدني مراغه ازدلايل انتخاب اين شهربه عنوان شهر فعال در زمينه ورزش بود.
وي در خصوص دلايل انتخاب ديگرشهرهاي فعال ورزشي استان گفت : شهر ميانه با احداث يک سالن ورزشي در عرض 9ماه، رکورد ساخت سالن ورزشي در استان و حتي کشور را شکست و حضور قهرمانان نامي همچون کاظم رجبي و يوسف کرمي و ديگر قهرمانان در بازيهاي المپيک و پارالمپيک نقطه هاي درخشان در ورزش ميانه بود.
فخاري گفت: افتتاح پنج سالن ورزشي چند منظوره در طول 2 سال و تملک بيش از 10 هکتار زمين و آغاز کار ساخت استاديوم جديد در شهر مرند از افتخارات ورزشي اين شهر مي باشد.
وي افزود: شهرهاي تبريز و ملکان نيز به جهت توسعه و گسترش ورزش ، احياء و ايجاد هيات هاي ورزشي ، حضور مستمر در مسابقات کشوري و بين المللي در اين رده بندي قرار گرفتند.10 بهمن 87

تاریخ آخرین ویرایش مطلب: تاریخ آخرین ویرایش: ۸۷/۱۱/۱۱ - ۱۳:۵۸
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم