فراموش کردم
اعضای انجمن(400) قوانین سایت مقررات انجمنها
جستجوی انجمن
مهدی عزیزی (Azizi )    

كلنگ‌زني ساختمان راديوي بناب

منبع : Gaflannews.com
درج شده در تاریخ ۸۷/۰۷/۰۱ ساعت 00:23 بازدید کل: 531 بازدید امروز: 218
 
به گزارش خبرگزاري فارس از بناب، همزمان با گراميداشت هفته دولت و طي مراسمي با حضور نماينده مردم بناب در مجلس شوراي اسلامي، فرماندار، شهردار، شوراي اسلامي شهر و جمعي از مسئولان و اهالي، بعد از ظهر امروز كلنگ احداث ساختمان راديوي شهر بناب به زمين زده شد.
اين ساختمان در زميني به مساحت 5/1 هكتار اهدايي از سوي شوراي اسلامي شهر و شهرداري و با زيربناي 320 متر مربع شامل ساختمان اداري، رفاهي و آسايشگاه ظرف يكسال احداث خواهد شد.
براي تكميل اين پروژه بالغ بر يك ميليارد و 500 ميليون ريال اعتبار هزينه خواهد شد كه 500 ميليون ريال توسط استانداري آذربايجان شرقي تأمين شده و 100 ميليون تومان از اعتبارات شوراي اسلامي شهر و شهرداري براي آن در نظر گرفته شده است.
براساس اين گزارش،با راه اندازي راديوي شهر بناب كه انتظار 30 ساله مردم بناب بود، اين راديو فعاليت خود را به زودي آغاز خواهد كرد.
راديو شهر بناب تا 30 سال پيش به شش زبان برنامه راديويي پخش مي‌كرد كه بعداً از اين مركز به عنوان مركز برون مرزي استفاده شد.
تاریخ آخرین ویرایش مطلب: تاریخ آخرین ویرایش: ۸۷/۰۷/۰۱ - ۰۰:۲۳
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات
کاربران آنلاین (0)