فراموش کردم
اعضای انجمن(413) قوانین ارسال مطلب
جستجوی انجمن
مهدی عزیزی (Azizi )    

بروز مشكلاتی برای تیم ملی فوتبال جمهوری آذربایجان در ایران

منبع : Irinn.ir
درج شده در تاریخ ۸۷/۰۷/۰۱ ساعت 00:23 بازدید کل: 943 بازدید امروز: 207
 
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبكه خبر و به نقل از واحد مركزی خبر ، امیرحسین حسینی در این باره می گوید : این مربی آلمانی از وضع پذیرایی ابراز نارضایتی و اعلام كرده بود در هتل محل اقامت تیم ملی فوتبال جمهوری آذربایجان فدراسیون نماینده ای نداشته است این درحالی است كه نماینده فدراسیون فوتبال در همه مدت در هتل حضور داشته است.

وی افزود: برتی فوگتس مدعی است یك و نیم ساعت در فرودگاه معطل شده است در حالی كه این طور نبود پرواز شان مقداری زودتر رسیده بود و فقط یك ربع با تاخیر بارهایشان جابه جا شد.

حسینی تاكیدكرد : تیم ملی فوتبال جمهوری آذربایجان مشكل خاصی نداشت در جلسه هماهنگی هم از مسئولان آنان خواستیم تا مشكلات خود را به ما اعلام كنند.

رئیس روابط عمومی فدراسیون فوتبال افزود : بازیكنان تیم ملی فوتبال جمهوری آذربایجان در مدت اقامت خود درتهران فقط درباره توپ و زمین مشكلاتی داشتند كه ما نیز به مسئولان كمپ تیم های ملی اعلام كردیم و این مشكلات جزئی هم برطرف شد.
تاریخ آخرین ویرایش مطلب: تاریخ آخرین ویرایش: ۸۷/۰۷/۰۱ - ۰۰:۲۳
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:

1
1


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات