فراموش کردم
اعضای انجمن(400) قوانین سایت مقررات انجمنها
جستجوی انجمن
مهدی عزیزی (Azizi )    

سامانه ۱۱۱ چیست؟

منبع : Miyanaj.com
درج شده در تاریخ ۸۷/۰۹/۱۳ ساعت 18:03 بازدید کل: 1368 بازدید امروز: 378
 
مردم چگونه با هیئت دولت میتوانند مشکل خود را مطرح کنند؟
استاندار اذربایجانشرقی گفت : مردم استان می توانند در سفر دوم رئیس جمهوری به اذربایجانشرقی که فردا اغاز می شود علاوه برارسال نامه از طریق سامانه الکترونیکی نیزنقطه نظرات درخواستها و شکایات خود را مستقیم با رئیس جمهوری در میان بگذارند.
آقای بیگی گفت: مردم برای ارتباط با رئیس جمهور از طریق سامانه سامد می بایست با شماره تلفن 111 تماس گرفته و پس از طرح مطالب خود کد رهگیری دریافت کنند.
وی افزود: تماس گیرنده می تواند در مدت کوتاهی از طریق کدرهگیری که دریافت داشته پاسخ خود را از سامانه سامد دریافت کند.
به گفته استاندار اذربایجانشرقی مردم در سفر اول رئیس جمهوری به استان بیش از 170 هزار نامه به وی نوشتند که پاسخ دو سوم آنان داده شده است .
آقای بیگی همچنین امروز مهمترین اهداف سفر دوم رئیس جمهور به اذربایجانشرقی را دیدار مستقیم با مردم پیگیری مصوبات سفر اول و بررسی نیازهای استان در بخشهای مختلف اعلام کرد و افزود در این سفر دو روزه وزرای دولت نیز به عنوان نمایندگان تام الاختیار رئیس جمهور به شهرستانهای استان رفته ودر جریان نیازها و مشکلات مردم قرار می گیرند.
وی همچنین گفت گروههای کارشناسی استان قبل از سفر دوم اقای احمدی نژاد نیازهای اذربایجانشرقی را در بخشهای مختلف مشخص وبرای طرح درکارگروههای تخصصی وتصمیم گیری در نشست استانی هیات دولت اماده کرده اند.
استاندار اذربایجانشرقی از تحقق 94 درصدی مصوبات سفر اول رئیس جمهور به استان خبر داد وگفت مطمئنا سفر دوم اقای احمدی نژاد نیز روند توسعه اذربایجانشرقی را شتاب بیشتری خواهد بخشید


تاریخ آخرین ویرایش مطلب: تاریخ آخرین ویرایش: ۸۷/۰۹/۱۳ - ۱۸:۰۳
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:

1
1


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات
کاربران آنلاین (0)