فراموش کردم
اعضای انجمن(400) قوانین سایت مقررات انجمنها
جستجوی انجمن
مهدی عزیزی (Azizi )    

چگونگی لغو دوره آموزش نظامی متعهدین خدمت در آموزش و پرورش

منبع : Miyanaj.com
درج شده در تاریخ ۸۷/۰۹/۱۰ ساعت 11:09 بازدید کل: 1403 بازدید امروز: 263
 
مدیرکل حقوقی، املاک و حمایت قضایی کارکنان آموزش و پرورش چگونگی لغو دوره آموزش نظامی متعهدین خدمت در آموزش و پرورش در نیروهای مسلح را تشریح کرد.

به گزارش فرهنگيان نيوز به نقل از مهر فریدون واسعی با بیان اینکه اخیرا ابلاغیه از سوی ستاد کل نیروهای مسلح درباره لغو دوره آموزش نظامی متعهدین خدمت در آموزش و پرورش صادر شده است گفت: همراه با این ابلاغیه فرمی به وزارت آموزش و پرورش فرستاده شده است که دو قسمت دارد. بخش اول گواهی است که مربوط به اطلاعات خدمتی و مشخصات فردی و مدت زمان تعهد فرد به آموزش و پرورش است و آموزش و پرورش باید آن را تکمیل کند.

وی ادامه داد: فرهنگیانی که تعهدشان در آموزش و پرورش تمام شده باشد اسامی آنها را به سازمان وظیفه عمومی اعلام می کنیم تا کارت معافیت در خدمت زیرپرچم آنها را صادر کنند.

مدیرکل حقوقی، املاک و حمایت قضایی کارکنان آموزش و پرورش قسمت دوم فرم ابلاغ شده توسط ستاد کل نیروهای مسلح را مربوط به متعهدین خدمت عنوان کرد و اظهار داشت: در این قسمت متعهدین به خدمت باید تعهد دهند تا سه سال پس از صدور کارت معافیت هر زمانی که سازمان وظیفه عمومی اعلام کرد خود را جهت طی کردن دوره آموزش نظامی معرفی کنند.

واسعی با اعلام اینکه دو گروه نباید به ستاد کل نیروهای مسلح تعهد بدهند افزود: فرهنگیانی که تعهدشان را تا سال 1377 تمام کرده باشند و دوم افرادی که دوره آموزش نظامی مقدماتیشان را گذرانده و گواهی آن را دریافت کرده باشند و یا در سال های هشت سال دفاع مقدس در جبهه های جنگ حضور داشته اند.وی با اشاره به اینکه 40 هزار فرهنگی متعهد به آموزش نظامی در آموزش و پرورش حضور دارند گفت: این افراد با این ابلاغیه از گذراندن دوره آموزشی به مدت سه سال معاف شده اند
تاریخ آخرین ویرایش مطلب: تاریخ آخرین ویرایش: ۸۷/۰۹/۱۰ - ۱۱:۰۹
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:

1
1


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات