فراموش کردم
اعضای انجمن(400) قوانین سایت مقررات انجمنها
جستجوی انجمن
مهدی عزیزی (Azizi )    

هدفمند کردن یارانه ها بدون توجه ویژه به جایگاه تولید در کشور ممکن نخواهد شد.

منبع : Miyanaj.com
درج شده در تاریخ ۸۷/۰۹/۰۵ ساعت 09:08 بازدید کل: 660 بازدید امروز: 168
 
خبرگزاري دانشجويان ايران - آذربايجان شرقي

نماینده مردم میانه در مجلس شورای اسلامی گفت: هدفمند کردن یارانه ها بدون توجه ویژه به جایگاه تولید در کشور ممکن نخواهد شد.

سید حسین هاشمی در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه آذربایجان شرقی ، افزود: در این زمینه دولت باید پیش بینی های لازم برای حل و فصل مشکلات بخش تولید را انجام دهد تا این بخش مهم اقتصادی در کشور سرو سامان گرفته و ارزش افزوده آن افزایش یابد. وی با اشاره به کاهش ناگهاني قيمت نفت از 140 به 43 دلار براي هر بشکه ، تصریح کرد :اقتصاد ملي با توجه به نوسان قيمت نفت بايد متکي بر ساختار توليدي باشد و توليد نیز بايد بر محور صادرات انجام شود.

هاشمی اضافه کرد: ايران داراي پيشينه درخشاني در عرصه هاي مختلف تاريخي است و اکنون که در عرصه اقتصادي با کاهش قيمت نفت مواجه شده ، بايد به سوي توليد و صادرات ، گام بردارد که در این عرصه کارآفرينان پرتوان و با انگيزه در هر جامعه اي مي توانند از صادرات ، صيانت کنند.

وي از فعالان بخش خصوصي خواست که نقطه نظرهاي خود را در خصوص راهکارهاي رشد توليد در کشور به دولت و مجلس منعکس کنند تا برنامه پنجم توسعه اقتصادي بر اساس ديدگاه و نقطه نظرهاي فعالان عرصه توليد شکل بگيرد.

هاشمی یادآور شد: با توجه به توان بالای بخش خصوصی در کشور می توان با برنامه ریزی های دقیق و فشرده این بخش را فعال تر کرده و اقتصاد کشور به خصوص در بخش تولید و صادرات را با تکیه بر توان این بخش متحول نمود.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: بدون تردید با رفع موانع سرمایه گذاری در کشور می توان بخش خصوصی را وارد سرمایه گذاری های کلان اقتصادی کرد تا بخشی از توان دولت که صرف فعالیت های اینچنینی می شود، محدود شده و کمک شایانی به حل برخی معضلات ناشی از آن خواهد کرد.
برای بزرگتر کردن عکس کلیک کنید -  هدفمند کردن یارانه ها بدون توجه ویژه به جایگاه تولید در کشور ممکن نخواهد شد.
تاریخ آخرین ویرایش مطلب: تاریخ آخرین ویرایش: ۸۷/۰۹/۰۵ - ۰۹:۰۸
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات
کاربران آنلاین (1)