فراموش کردم
اعضای انجمن(400) قوانین سایت مقررات انجمنها
جستجوی انجمن
مهدی عزیزی (Azizi )    

هاشمی در چهارمین جشنواره قهرمانان صنعت: موفقیت کشور در خصوصی شدن

منبع : Miyanaj.com
درج شده در تاریخ ۸۷/۰۹/۰۵ ساعت 09:05 بازدید کل: 536 بازدید امروز: 160
 
روز شنبه این هفته، چهارمین جشنواره قهرمانان صنعت با حضور وزیر کار و امور اجتماعی و مهندس هاشمی نماینده میانه برگزار شد.مهندس هاشمی به عنوان سخنران نخست، با بیان مشکلات بخش خصوصی، انتقادهایی از مسئولین ذیربط کرد. ایشان در مورد قطع گاز صنعت در زمستان گذشته گفت: آیا خسارتی که آن روز به بخش صنعت وارد شد، کمتر از خسارت وارده به باغات و اراضی کشاورزی بود؟ آیا آمدیم بگوییم: دو قسط از وامهای صنعت عقب بیافتد؟ چه کسی باید پاسخگوی میلیاردها تومان خسارت وارده بر صنعت بخاطر قطعی گاز باشد؟ اجرای اصل 44 و واگذاری صنعت و پیشرفت بر عهده بخش خصوصی یک انقلاب صنعتی است که اگر خوب اجرا شود، در عرض چند سال یکه تاز منطقه خواهیم بود.

جهرمی وزیر کار و امور اجتماعی نیز در ادامه با استناد به سخن مهندس هاشمی گفت: من هم مثل مهندس هاشمی اعتقاد دارم باید کار را از عهده دولت برداشته و به خود مردم بسپاریم. ما از بخش خصوصی حمایت می کنیم.

در این مراسم ضمن تجلیل از حاج محسن خلیلی بخاطر راه اندازی و گسترش صنعت گداختار، از دکتر خصوصی نیز بخاطر 40 سال تلاش در زمینه کودهای شیمیائی به عنوان قهرمان قهرمانان صنعت کشور تجلیل شد. از وزیر کشور نیز بخاطر طرح بنگاههای زودبازده تجلیل شد.
برای بزرگتر کردن عکس کلیک کنید - هاشمی در چهارمین جشنواره قهرمانان صنعت: موفقیت کشور در خصوصی شدن
تاریخ آخرین ویرایش مطلب: تاریخ آخرین ویرایش: ۸۷/۰۹/۰۵ - ۰۹:۰۵
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات
کاربران آنلاین (5)