فراموش کردم
اعضای انجمن(413) قوانین ارسال مطلب
جستجوی انجمن
مهدی عزیزی (Azizi )    

آفرين به عليرضا و فرزاد؛ مرداني از خطه ميانه

منبع : Miyanaj.com
درج شده در تاریخ ۸۷/۰۸/۲۲ ساعت 13:31 بازدید کل: 915 بازدید امروز: 217
 
با 2 طلای سفیران آذربایجانشرقی ايران قهرمان شد

عليرضا شكوري و فرزاد عبدالهي تكواندوكاران آذربایجانشرقی در مسابقات غرب آسيا طلا گرفتند


نخستين دوره مسابقات تکواندو غرب آسيا با قهرماني تيم ملي اميد ايران در خانه تکواندو تهران به پايان رسيد و عليرضا شكوري و فرزاد عبدالهي تكواندوكاران آذربایجانشرقی در مسابقات غرب آسيا طلا گرفتند
در اين رقابت ها که با حضور 50 ورزشکار از پنج کشور ايران، بحرين، اردن، عربستان و قطر در خانه تکواندو برگزار شد، تيم ملي تکواندو ايران با کسب شش مدال طلا و دو نقره قهرمان شد، اردن با يک نقره و دو برنز سکوي نايب قهرماني را به خود اختصاص داد و بحرين با يک نقره و يک برنز سوم شد.
در وزن اول عليرضا شکوري تکواندو کار شایسته آذربایجانشرقی از شهرستان میانه در فينال توانست با نتيجه چهار بر سه از سد بحرين گذشته و مدال طلا را از آن خود کند و نمايندگان سوريه و عراق سوم مشترک شدند.
و در وزن ششم فرزاد عبدالهي دیگر نماینده تکواندو آذربایجانشرقی از شهرستان میانه سه بر دو نماينده اردن را برد و قهرمان شد تا تکواندو آذربایجانشرقی با 2 مدال طلا درخششی خیره کننده در رقابتها داشته باشد
تاریخ آخرین ویرایش مطلب: تاریخ آخرین ویرایش: ۸۷/۰۸/۲۲ - ۱۳:۳۱
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات
کاربران آنلاین (3)