فراموش کردم
اعضای انجمن(413) قوانین ارسال مطلب
جستجوی انجمن
مهدی عزیزی (Azizi )    

محمد بنا كشتي‌گيران را به خود باوري مي‌رساند - مسعود هاشم‌زاده

منبع : Miyanaj.com
درج شده در تاریخ ۸۷/۰۸/۱۳ ساعت 11:03 بازدید کل: 686 بازدید امروز: 221
 
مسعود هاشم‌زاده فرنگی کار آذربایجانشرقی
محمد بنا كشتي‌گيران را به خود باوري مي‌رساند، قبل از المپيك مصدوم بودم اما كسي نبود جايگزينم شود


فرنگی کار ملی پوش آذربایجانشرقی و كاپيتان تيم ملي كشتي فرنگي در المپيك پكن گفت: ‌محمد بنا كشتي‌گيران را به خود باوري مي‌رساند.
مسعود هاشم‌زاده در رابطه با بازگشت محمد بنا به تيم ملي كشتي فرنگي اظهار كرد: عملكرد محمد بنا در سالهاي گذشته مشخص است و همه از بازگشت او خوشحالند. يكي از ويژگي‌هاي بارز محمد بنا هماهنگ بودن با روحيات كشتي‌گيران و روحيه دادن به آنها بود. بنا آنقدر روحيه مي‌داد كه كشتي‌گير روي تشك بيشتر از خودش مبارزه مي‌كرد.
ملي‌پوش وزن 120 كيلوگرم كشتي فرنگي ايران در المپيك، در مورد مصدوميت خود گفت: هنوز مصدوميتم به طور كامل برطرف نشده است اما يك ماه است كه تمريناتم را شروع كرده‌ام و قصد دارم با بدني ساخته و پرداخته به ميدان بيايم.
هاشم‌زاده در پايان در پاسخ به اين سوال كه آيا قبل از اعزام به المپيك مصدوم بود گفت: قبل از اين كه به المپيك بروم مچ پايم مصدوم بود و اين موضوع باعث شد به يك تورنمنت هم نروم. در واقع با پاي مصدوم تمرين مي‌كردم. البته آن اواخر درد نداشتم اما، در المپيك مصدوميتم تشديد شد و نتوانستم كشتي بگيرم. در وزن من هم كشتي‌گيراني در آن سطح نبود كه بخواهد جايگزينم شود و بايد به المپيك مي‌رفتم.


تاریخ آخرین ویرایش مطلب: تاریخ آخرین ویرایش: ۸۷/۰۸/۱۳ - ۱۱:۰۳
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات
کاربران آنلاین (1)