فراموش کردم
اعضای انجمن(413) قوانین ارسال مطلب
جستجوی انجمن
مهدی عزیزی (Azizi )    

هيات مديـره جديدگروه كوهنـوردي قافلانتي مشخص شدند

منبع : Gaflannews.com
درج شده در تاریخ ۸۷/۰۷/۱۷ ساعت 11:31 بازدید کل: 656 بازدید امروز: 198
 
گروه كوهپيمايي قافلانتي ميانه پس از 16 ماه فعاليت در عرصه ورزش كوهپيمايي، با اخذ مجوز از سوي تربيت بدني ميانه در تاريخ 20/6/87 اقدام به برگزاري مجمع عمومي بين اعضا نموده و با اخذ آراء مخفي هيات مديره جديد خود را معرفي كردند.

مهدي ميانجي سرپرست اين گروه كه در حاشيه مراسم افطاري گروه در قله كجيليك با خبرنگار ورزشي قافلان گفتگو مي كرد، با بيان اين مطلب گفت: در جلسه انتخاب هيات مديره جديد ضمن قدرداني از زحمات هيات مديره قبلي و اعضاي موسس و كليه افرادي كه به نحوي در تشكيل گروه زحماتي را متقبل شده بودند، هيات مديره ي جديد را معرفي كرديم. در تركيب جديد هيات مديره گروه؛ آقايان، مهدي ميانجي با اكثريت آراء به عنوان سرپرست گروه و اسرافيل قره داغي به عنوان مسئول كميته فني و سعيد شيخ الاسلامي به عنوان مسئول انتشارات و تبليغات، غلامرضا شمس به عنوان مسئول امـور مالي (حسابـــدار) و اسمعيــــل اميــــري به عنوان نماينده ي هيات موسس، انتخاب و همچنين آقاي جابر قره داغي به عنوان بازرس گروه از سوي هيات مديره انتخاب شدند.

وي در ادامه گفتگوي خود افزود: اين گروه كليه فعاليتها و تشكيلات خود را مديون مساعدت و همكاري مسئولين تربيت بدني و زحمات آقاي نصرت اله منظوري رياست محترم هيات كوهنوردي شهرستان و كليه اعضا فعال و پرتلاش خود مي داند و با افتخار تمام آماده ي همكاري و همياري با مدير گروه هاي هم عرض مي باشد.

ميانجي گفت: از روز بيست و ششم مردادماه 87 اقدام به تغيير محل دفتر خود از روبروي پارك انقلاب به خيابان چمران نموديم كه در محل جديد مستقر و در خدمت همنوردان عزيز خواهيم.

اضافه مي شود هر ساله ضيافت افطاري توسط آقاي سعيد شيخ الاسلامي يكي از اعضاي اين گروه در قله كجيليك ميانه براي همنوردان و ميهمانان خود برپا مي شود.

تاریخ آخرین ویرایش مطلب: تاریخ آخرین ویرایش: ۸۷/۰۷/۱۷ - ۱۱:۳۱
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:

1
1


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات
کاربران آنلاین (1)